Wpis z mikrobloga

no nie ukra 3 mieesiace w jakims BB, gdzie wiekszosc czasu byl bezbarwny i nijaki a tu nagle trenerem personalnym sie nazywa i specjalista od ukladania treningów i diet - co za dzban. Ma koles tupet - niedlugo nazwie sie najlepszym trenerem w PL i zazada od TVN wlasnego programu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
  • 61
  • Odpowiedz
@Slonce123: zle odczytujesz moje słowa. Ja nigdzie nie twierdzę, ze robi coś złego. Stwierdzam fakt, ze zawod trenera personalnego jest zawodem zderegulowanym i każdy dziś może nim zostać, zwłaszcza jako freelancer. Nie pamietam, zeby mowił w programie, ze pracował jako trener i że nawet planuje to robić po programie. A Tym bardziej być dietetykiem. Sam jada wybitnie niezdrowo. Nie wydaje mi sie być autorytetem rownież tej dziedzinie, przy garach w
  • Odpowiedz
@el_waryato: w BB bardzo czesto mowil o skladzie jakis produktow, kaloriach, Madzia zawsze go pytala ile czegos moze zjesc. Przy garach byl dosc czesto, Radek sam mowil że z nim najlepiej mu się gotuje bo nie trzeba go pilnowac. W kazdym zawodzie trzeba zdobyc doswiadczenie, wiec niech zdobywa ;) Buźka
  • Odpowiedz
@Slonce123 nie wiem czemu niektórzy w wieku 21 lat oczekują mega doświadczenia, wykształcenia, 2 etatów, własnego mieszkania oraz wypasionego samochodu. Niektórym się już w dupach przewraca od tego dobrobytu. Jak po upadku komuny była taka sama bida jak na Ukrainie, to ludzie się wzajemnie szanowali oraz wspierali niezależnie od pozycji społecznej. Teraz jak nie masz pewnych rzeczy materialnych to jesteś nikim.
Przykład Oleha pokazuje obraz tych z nas wychowanych od razu
  • Odpowiedz
@Deacon89: Wydaje mi sie ze niektorzy zapomnieli jak to jest miec 21 lat i oczekuja od Oleha za dużo . Jestem w jego wieku i myśle że mnie by to przerosło. Wiekszosc osob w tym wieku zyje wciaz z rodzicami na ich koszt jedyne o co musza sie martwic to jak zdac sesje, a Oleh musi radzic sobie z problemami 25-30 latkow. Niech cieszy sie tym co ma, rozwija, szuka
  • Odpowiedz
@el_waryato: dokladnie jakby byl dobrym trenerem to przed BB by w jakim klubie pracowal a nie wozil cedly na budowie. Jest taką teraz meska ku..a zigolakiem do towarzystwa a wykopki nie moga zniesc ze ich idol dostal ta prace TYLKO dlatego ze jest rozpoznawalny a nie ze ma jakies kwalifikacje :)
  • Odpowiedz
@Slonce123: ja tylko napisalem ze gdyby nie BB nikt by go pewnei niz zatrudnil w zadnym fitnes klubie . Czyli dostal ta fuche tylko dlatego ze jest rozpoznawalny a nie ze ma kwalifikacje etc P.S. Luki w jeg owieku tez byl na praktykach Erasmus ale tu jest tylko hejtowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jdmjdm czy ja coś napisałem, że tak napisałeś? Gubisz się już powoli we własnych wypowiedziach.

Tak popularność zdobyta w BB pomogła mu w zdobyciu pracy, ale on tego nigdy nie ukrywał w programie. Miał nadzieję, że reality show w czymś mu pomoże na start. Jednak bądźmy szczerzy bez kwalifikacji też by nie dostał tej roboty. Gdyby liczył się tylko Big Brother, to w tym klubie etat by dostała nawet Kaśka.
  • Odpowiedz
@jdmjdm i wróćmy do początku dyskusji, gdzie pisałeś, że Olo jest bezbarwny... A jednak dalej poświęcasz mu czas na wykopie. Nawet dla beki. Chyba czas sobie odpuścić i skończyć z tą zawiścią?! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jdmjdm: akurat ja temat Pana Darlaka staram sie omijac szerokim lukiem, ale ze zaczales temat to ci odpowiedzialam :) Ja nie daze sympatia Lukasza, ale w przeciwienstwie do Cb mam na tyle rozumu i kultury, że nie tworze chorych postow o nim, ktore Go obrazaja i daja powod aby inni mogli go gnoic. Wiecej empatii....
  • Odpowiedz
@jdmjdm: Każdy z nich zgodził się zamknąć na 3 miesiące w domu pełnym kamer, z obcymi ludźmi, narażając się na komentowanie swojego zachowania, oceny, krytykę, a czasem wręcz hejt, utratę anonimowości- nie po to by miło spędzić czas, ale po to żeby coś osiągnąć,. Oleg nie ukrywał, że mu się nie podobało dotychczasowe życie i chciał to zmienić, a dostaje hejt, za to, że nie wraca skąd przyjechał, do pracy
  • Odpowiedz
@Deacon89 niektórzy na insta potrafią sie go czepiać nawet o to, jaką ma na sobie koszulkę XD #!$%@? ludzie, serio w Polsce żyją takie debile, które z braku własnego życia az tak bardzo #!$%@?ą sie w cudze? XD chyba stracę wiarę w Polaków
  • Odpowiedz