Wpis z mikrobloga

no nie ukra 3 mieesiace w jakims BB, gdzie wiekszosc czasu byl bezbarwny i nijaki a tu nagle trenerem personalnym sie nazywa i specjalista od ukladania treningów i diet - co za dzban. Ma koles tupet - niedlugo nazwie sie najlepszym trenerem w PL i zazada od TVN wlasnego programu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
  • 61
  • Odpowiedz
@jdmjdm jak na papiery na trenera personalnego i dostał robotę w jednym z klubów fitnesowych, to może. Zazdrość?

Co do bezbarwności, to chyba twoja teoria upada skoro w twoich postach tyle zawiści ;)
  • Odpowiedz
@Deacon89: hahah nie byl bezbarwny?? dobiero ten swingowany romansik z madzia go troche "pokaza" i cwaniaczek zobaczyl ze moze cos zyskac . I tak z fizola budowlanca stal sie trenerem. A myslisz ze klub go zatrudnilby przezd BB? na 100 % nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jdmjdm ma papiery na trenera personalnego to kim sie ma nazywać? Murarzem? Nie wiem o #!$%@? Ci teraz chodzi, to ze twoim zdaniem był bezbarwny w BB to chyba nie znaczy ze nie może mieć zrobionych kursów i papierów na trenera XD #!$%@?
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: to na wuj pracowal w budowlance mowiac ze nienawidzi tej roboty? mogl przeciez pracowac jako trener w jakim ekskluzywnym fitnes klubie. No ale papiery to moze mial ale tylko papiery. a teraz klubig go zatrudnil to jest "rozpoznawalny" ot cala filozofia :)
  • Odpowiedz
@jdmjdm Big Brother skończył się 16.06, a Oleh odpadł z programu tydzień wcześniej. Wchodzisz na jego profil społecznościowy, komentujesz go na tagu. Dla ciebie na pewno on nie jest obojętny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jdmjdm: jprdl obudziles sie po 3 tyg serioo ??? Jak tak mu zazdroscisz to zglos sie do programu, zrob sobie papiery na trenera i cos osiagnij a nie pluj jadem, że inni cos robia ze swoim zyciem. Pozdrawiam :*
  • Odpowiedz
@Slonce123: czy ja mu zazdrosze??? pisze tylko jaki z niego nagle wielki trener etc etc? to 90 % osob z tagu zazdrosci Darlakowi ze jest aktorem bo non stop go hejtuja. Ot cala filozofia tego tagu - popierasz patusow jestes cacy i ok a piszesz krytyke - zazdroscisz :) oj boli was ze olus dostal prace w klubie tylko dlatego ze jest rozpoznawalny ( na rzie) a nie ze mj akies
  • Odpowiedz
@jdmjdm: to chyba dobrze, że chlopak wykorzystuje swoje 5 min zeby cos osiagnac. A co do Pana #!$%@? to gdyby nie jego rola w 19+ i innych wspanialych paradokumentach to mysle, że ciezko by mu bylo dostac sie do BB. Twój post ciezko nazwac krytyka bo zawiera głupie komentarze dotyczace chociazby tego ze Oleg jest z Ukrainy. Miłego wieczoru życzę i więcej Uśmiechu :)
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: już czasami mi ręce opadają. Śledzą każdy jego ruch, słowo, gest no Chryste Panie ileż można... Oleg wiadomo powiedział pare durnot w BB ale kto tego tam nie zrobił ? Każdy cos tam odwalil a widze ze tylko Oleg jest z tego rozliczany. Szkoda mi go mega :(
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: ale on nie jest raczej zatrudniony w klubie, dlatego klub nie musi sprawdzać jego kwalifikacji, bo nie ponosi odpowiedzialności, za jego potencjalne błedy. Jest zapewne freelancerem, czyli to on placi klubowi za możliwość przepoprowadzenia treningu ze swoim klientem. Wiekszosc "wzietych" trenerów personalnych tak działa. Nie oszukujmy się Oleg trenerem nie jest, ma tylko papierek, który można zdobyć na kursie weekendowym. Ale fankom też nie chodzi o trening tylko o czas
  • Odpowiedz
@el_waryato: co ten chlopak ma zrobic zebyscie mu dali sie w spokoju rozwijac. Jestem w jego wieku i jestem pod wrazeniem ze jest tak odwazny i ma jakies cele. Ciekawa jestem co wy w jego wieku robilicie albo zamierzacie robic.
  • Odpowiedz