Wpis z mikrobloga

Promocja #!$%@?, rozwiązłości i rozkład tradycyjnych rodzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zly_wuj: Ja naprawdę nie mam nic przeciwko ludziom realizującym swoje fantazje w łóżku w zgodzie z własnymi sumieniami, ale #!$%@? "nie wnikają kto jest ojcem"? Stop making stupid people famous, pani redaktor.
  • Odpowiedz
chodzi o świat ułożony pod kobiety - #!$%@? bez konsekswencji


@zly_wuj: plot twist: wąska kasta chadów też na tym kożysta, więc w sumie odwrotna narracja, że Żydzi ułożyli świat pod chłodnych, zdobywczych facetów, też ma rację bytu ¯\_(ツ)_/¯ no ale z perspektywy tego nieruchającego to wiadomo, kobiety winne przegrywu
  • Odpowiedz
chodzi o świat ułożony pod kobiety - #!$%@? bez konsekswencji


@zly_wuj: Nie sądzisz, że akurat powszechne przyzwolenie na "#!$%@? bez konsekwencji" byłoby również wymarzonym światem dla mężczyzn?
  • Odpowiedz
Nie sądzisz, że akurat powszechne przyzwolenie na "#!$%@? bez konsekwencji" byłoby również wymarzonym światem dla mężczyzn?


@Elaviart: pod warunkiem, że kobiety same by się zajmowały dzieciakami, które by z takiego #!$%@? miały. A, że chcą się #!$%@?ć i wymagają później, żeby facet łożył na dziecko nie ważne czy jego, czy nie - ma łożyć. A jak faceci nie będą chcieli łożyć, no to zaraz powstanie partia, która obieca turbo pomoc
  • Odpowiedz
  • 3
@putinex wiesz, w pewnym momencie życia może mocno zdziwić je fakt, że jest bardzo podobne do wujka, a nie do ojca ( ͡º ͜ʖ͡º) - wtedy taka osoba może zacząć zadawać pytania.
  • Odpowiedz
A, że chcą się #!$%@?ć i wymagają później, żeby facet łożył na dziecko nie ważne czy jego, czy nie - ma łożyć.


@Jestembogaty: Aż kusi żeby odpowiedzieć taką samą generalizacją i nazwać cię kolejnym sfrustrowanym incelem. Pewnie zostałbym "białorycerzem" ale ciekawe czy bym trafił? Bo w sumie nie znam innego wyjaśnienia dla takiego posiłkowania się patologiami byle krytycznie ocenić kobiety, to spermiarstwo za każdym znanym mi razem.
  • Odpowiedz