Wpis z mikrobloga

Mirki co do #!$%@? złożyłem wypowiedzenie w robocie, no i wiecie powiedziałem że zostanę jeszcze trochę w robocie żeby im pomóc, ja #!$%@?ę i kierowniczka teraz mi mówi że mnie nie wyrejestrowała, co do #!$%@?? Czy jest jakieś prawo, które to reguluje? I czy mogę w ogóle coś z tym zrobić?
#bezprawie #prawo #pracbaza
  • 42
  • Odpowiedz
@Tamerlan: No ale co git jak ona mi mówi że nie jest idiotką i nie da mi za porozumieniem stron, a jak zniszczyła moje wypowiedzenie to jej nic nie udowodnię, w sumie to jeszcze mówiłem że odchodzę dając jej papier do łapy, później gadała że szef przyjdzie i podpisze. Mam do niej zadzwonić i powiedzieć że dziękuję za prace odebrać wynagrodzenie i do widzenia?
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Wiem też że tu nie ma nic do podpisywania bo nawet niepodpisane jest uznawane, po prostu to tak jakby informacja dla pracodawcy
@taktoto: Co jest nie tak z moim pisaniem prócz chaotyzmu, który nawet dziś jest w porządku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Ale będę miał kosę XD Nie chcę się rąbać z tą robotą już wykończy mnie
Na umowie pisze UMOWA ZLECENIE NR coś tam coś
hurr durr pierwszy raz się z czymś takim spotykam ja #!$%@? będzie co opowidać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota żaden sąd nie zmusi cię do pracy czy do odszkodowania za ten czas wypowiedzenia, jeśli będziesz miał ważny powód. A co jest ważnym powodem? Choro.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( )
  • Odpowiedz
@taktoto: Jestem chory ale to nie wina pracy, lecz mojej inności mało kto to akceptuje, pisanie haotyczne to wina właśnie 1000 wiadomości w mojej głowie na minutę. Znaczy wiesz każdy z nas jest chory ja w sumie nie byłem diagnozowany u specjalisty także
() zastanawia mnie milion rzeczy przed podjęciem decyzji
  • Odpowiedz
@taktoto: Ale ziomek ja Cię przepraszam, tłumaczę jeszcze raz złożyłem wypowiedzenie tylko kierowniczka mi mówi że go nie (zakceptowała?) Nie wiem o co jej chodzi jak można nie zakceptować wypowiedzenia powinienem to dostać chyba na piśmie nie? Albo nową umowę

Ja jej po prostu słownie powiedziałem że zostanę jeszcze trochę pomóc jej pracowniką nie słuchałem co ona tam gadała
  • Odpowiedz