Wpis z mikrobloga

Mirki co do #!$%@? złożyłem wypowiedzenie w robocie, no i wiecie powiedziałem że zostanę jeszcze trochę w robocie żeby im pomóc, ja #!$%@?ę i kierowniczka teraz mi mówi że mnie nie wyrejestrowała, co do #!$%@?? Czy jest jakieś prawo, które to reguluje? I czy mogę w ogóle coś z tym zrobić?
#bezprawie #prawo #pracbaza
  • 42
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: nie, to pismo jest (powinno byc) w kadrach, aktach osobowych i mozesz tam zajrzec. Powinien byc podpis i data, ze przyjeli. Cyk fotke albo ksero.

A tak bardziej- sprobuj za porozumieniem stron.
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: moim zdaniem im się rozbija o to, ze ktos zaliczyl zajebke i poszla za Ciebie deklaracja do Zus, moze nawet skladka juz, za nastepny miesiac. Żadną miara nie odpowiadasz za to, a Twoje oswiadczenie woli wystarczy.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Czy to w ogóle było w wzorze? Ja #!$%@? nie rozumiem to mogę se teraz tak od szczała iść z roboty i co mam jej powiedzieć żeby nie mieć kosy na moim rejonie? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ogółem to wg. niej ona mnie o wszystkim powiadomiła tylko nie umiem słuchać i ogółem to nie wiem w ogóle gdzie ja prację xD
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: wzorze? W sensie wypowiedzenie? Nie musi byc. Nie wiąże juz was stosunek pracy. Zależy czy będą Ci robic problemy. Jesli to byla umowa o prace to w swiadectwie moga Ci probowac wlepic porzucenie pracy.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Tak korzystałem z wzoru o wypowiedzenie, później coś gadała mi kierowniczka że mam umowę o dzieło czy ki #!$%@? wie, chciałem być fair ale #!$%@? chyba się nie da człowiek chce pomóc a tu jebs dostaje po liściu
  • Odpowiedz