Wpis z mikrobloga

@Eligo
@bojas1 100 gier z czego 5 z tej generacji. To lepszym wyborem byloby kupienie xbox360.

@MasterChief112PL Bo xbox targetem celuje w biede i przekonuje januszy jakimis gownoabonamentami, bo kupienie nowej gry wykracza poza finansowe mozliwosc polaka cebulaka. Poza tym na ps4 masz w uj exow plus reszte, a nie jak piszesz same exy. Na xboxie sa 3 exy ma krzyz i #!$%@? biedą.
Wystarczy zobacxyc na sprzedaz konsol zeby wiedziec ktora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MasterChief112PL: na PS4 masz naprawdę świetne promocje na gry, nie ma miesiąca żeby jakiś dobry tytuł nie trafił się za max 40PLN, nie jara mnie XGP, nie jest to zaleta która przekonałaby mnie do zakupu Xboxa, jedyne co mnie przeciągało na stronę X to wsteczna kompatybilność, mimo to zdecydowałem się na PS4. W nowej generacji też zdecyduje się na sprzęt od Sony, bo będzie ze wsteczną kompatybilnością, a bibliotekę gier mam
Gratsy, też mam marzenie o konsoli i wiele wskazuje na to że właśnie kupię ją po skończeniu 30tki, czyli za cztery lata.

Miłego nadrabiania! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podniecajcie sie tymi abonamentami, a jak widac tworcy ida w kierunku tych gownoabonamentow i zamiast dobrych gier, bedziecie dostawac jakis syf, wlasnie w ramach tego abonamentu.
Cos jak netflix