Wpis z mikrobloga

@jandiabeldrugi: @wcfilmowe: Dziwne, ja miałem prawidłowa opcję do wyboru ale nie miałem znaczka ścieżki ani innej gotowej odpowiedzi tylko jedno z wielu do wyboru. Po wczytaniu gry i wybraniu prawidłowej odpowiedzi wszystko się skończyło dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerin: u mnie przy właściwym była taka otwarta kłódka ¯(ツ)


Może to zależy od poziomu trudności? Ja grałem chyba na normalnym. Tzn. nie tym najłatwiejszym, nie pamiętam czy był jeszcze jakiś hard do wyboru.
@jandiabeldrugi:
1 - nie bylo chyba nigdzie konkretnie wskazane gdzie connor sie o tym dowiedzial ALE
connor mial dostep do policyjnej kartoteki no i byl super android detektywem, mozliwe ze dowiedzial sie tego po prostu poza kamerami
2 - dzieci androidy mialy kilka dodatkowych opcji zeby bardziej je urealnic, mogly np. odczuwac glod, zimno
mozna tez bylo miec dziecko androida bez diody
3 - nawracanie marcusa to juz raczej taki bullshit
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleroc: 1. jak dla mnie trochę naciągane, biorąc pod uwagę, że gdyby nie rozmowa to nawet nie znałby imienia dziecka​ (wiedząc o jego istnieniu). Wydaje mi się, że gra po prostu tego nie wzięła pod uwagę (zakładam przy tym, że była opcja poprowadzenia tamtej rozmowy w taki sposób aby bardziej pociągnąć Hanka za język).
2. tu możesz mieć rację ale i tak uważam, że jako ludzka dziewczynka ta postać miałaby więcej