Wpis z mikrobloga

@BeautifulLiar: to jest piosenka a nie ksiązka jełopie. jak tekst zaspiewany źle brzmi , to nikt nie będzie się wsłuchiwał w to. napisać jakieś wywody, czy zacytować opowieść- jakiś fragment ciekawej książki czy wiersza albo wynająć kogoś do napisania tekstu każdy może , ale zrobić z tego prawdziwą piosenkę, której nie będzie wstyd słuchać to już nie każdy potrafi.
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: No i czego się wyzywasz? Bo ktoś ma inne zdanie? Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Ocenę piosenki możesz rozbić na kilka czynników. Piosenka może mieć dobry tekst ale słaba melodie bądź odwrotnie. Ktoś może mieć dobry bit, ale nie potrafić w niego dobrze wejść. A jak już się bawisz w internetowego eksperta do spraw tekstu piosenki to chociaż sobie ten tekst przeczytaj. I wtedy się wypowiadaj. „Nie ma
  • Odpowiedz
@Kiciuk: ja #!$%@?. Można nie przepadać za popem, sam Dawida Podsiadło praktycznie nie słucham, ale #!$%@? się do niego to jakaś paranoja. Marzy mi się żeby wszystkie 'gwiazdy' muzyki popularnej były tak ogarnięte jak on.
Popularność zyskał bo robi dobrą muzykę. Nie jest szokujący czy na siłę kontrowersyjny, jest inteligentny, zabawny i miły, nie buduje swojej postaci dookoła afer.
  • Odpowiedz
@Kiciuk jak słysze jego piosenki to mam ochote sobie żyly podciac. W ogole jak mnie katują muzyką tego typu to momentalnie tracę całą energie życiową.
  • Odpowiedz
@noorey:

autor wybitnego wersu, który przywraca wiarę w polskie tekściarstwo:

Mocne słowa jak na szczęśliwą posiadaczkę biletu na Tacodawide ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz