Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Finsky: No #!$%@?, sam słucham metalu między innymi, szkaluje cały popowy syf, ale jego płytę w samochodzie mam na wypadek gdy jeżdżę z kimś kto ma inny gust. Inna sprawa, że nie mieszkam w Polsce więc nie wyskakuje mi z lodówki.
@Kiciuk: Jego nie szkaluje, szkaluje #!$%@? polskie radia komercyjne, które w kółko puszczają te same piosenki(nieraz po prawie 200 razy w miesiącu #!$%@?!!!) obrzydzając je słuchaczom do potęgi.

Co do samego Podsiadły to dla mnie jest i tak lepszy niż 90% sceny pop w tym kraju, jak słyszę jego nagrania, to przynajmniej nie mam automatycznego odruchu żeby wyłączyć radio. Taki odruch mam za to przy Domagale, jak tylko słyszę jego smędzenie
A największym rAkiem są właśnie takie wpisy... ale jak się wrzuca jakieś g.wna które maja po max 2 plusy to trzeba coś wymyślić... a najlepiej się sprawdza szkalujesz plusujesz. Dno.
@mam_klucz_do_sracza: Skoro ktoś nawet nie wsłuchał się w tekst piosenki to niech nie mówi Że tekst jest chjowy. Jest różnica między ,,coś jest chjowe” a ,,nie podoba mi się.” Jest wiele majstersztyków tekstowych wśród polskich piosenek co nie oznacza, że muszą się wszystkim podobać. Ludzie lubią oceniać coś o czym nie maja pojęcia. Tu gościowi wyżej nie chciało się nawet wsłuchać w tekst piosenki, a stwierdzić, że jest chjowy. Gdzie jest