Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zgodzicie się ze mną jak powiem że w Polsce nie ma klimatu do łączenia się ludzi w pary? Mam wrażenie że większość kobiet wogóle nie jest zainteresowana Polakami. W dużych miastach jak Warszawa gdzie niby łatwo znaleźć drugą połówkę bo to jedno z niewielu miejsc gdzie proporcje kobiet i mężczyzn w wieku 20-30 są mniej więcej równe, to nawet już tam widać coraz większą posuche. Na dzień dzisiejszy to w Polsce tylko obcokrajowcy z popularnych krajów jak Hiszpania czy Włochy mają jako takie wzięcie. Żeby przeciętny młody mężczyzna znalazł w tym kraju partnerke to jest teraz fart jak ze znalezieniem pracy w 2013. Coraz gorzej się robi na tym rynku matrymonialnym. Objechane wszystkie portale randkowe #tinder #badoo #sympatia #fotka i nic. Żadnej chętnej żeby się umówić na kawę, spacer. Efektywność matchy na poziomie 1-2% a jak już jakaś para wpadnie raz na tydzień to nieodpisują. Na dyskotekach to już wogóle zaburzone proporcje płciowe. Pomimo darmowych wstępów i drinów to kobiet w porywach do 40%. I tak już jest w prawie każdym klubie.

Już nie mam nadziei co robić żeby znaleźć drugą połówkę w tym kraju. Ciekawe ilu facetów jest w takiej samej sytuacji w tym naszym grajdole. A potem zdziwko że się nie rodzą w Polsce dzieci pomimo miliardów pompowanych w socjal.

#zalesie #przegryw #samotnosc #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy zgodzicie się ze mną jak powiem...

źródło: comment_ud9YCswfma3Tlt0Z3s5Nkj7VY6FM1Khy.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goodidea: UK chociażby tylko nie mam na myśli miast gdzie gromadzi się największa patola (Londyn, Luton) tylko cała reszta. Ja mieszkam na północy i jest inaczej
  • Odpowiedz