Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#chad #ruchajzwykopem #seks #kichiochradzi #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder

Hej, mam 30 lat i jako, że bliżej mi do chada niż przegrywa oraz mam 180cm wzrostu przychodzi mi raczej bezproblemowo na zdobycie kobiety takiej jaka mi się wymarzy. Przez ostatnie kilka lat uświadomiłem sobie, że to jest mega proste. Wpadają mi do łózka dziewczyny od 17 do 32 lat Najczęściej jest to przedział 17-22 lata i 26 - 32 lat. Dlatego, że te pierwsze lubią starszych męskich facetów, a te drugie są często zdesperowane. Te po środku raczej są bardzo wybredne bo dojrzałe chady już je ruchały jak były nastolatkami, a nie są jeszcze na tyle stare aby być zdesperowane, ale takie też oczywiście wpadały. Ale to nie jest kolejny wpis o tym, że trzeba pójść na siłownię, do barbera i założyć białą koszulę z podwiniętymi rękawami i rozpiętymi dwoma guzikami od szyi. Jest to post o tym jak już panna wpadnie Ci do łóżka np na kilkumiesięczną przelotną znajomość lub bardziej na stałe. Przechodząc do rzeczy, naszła mnie pewna refleksja, zauważyłem coś co łączy wszystkie kobiety, a na pewno ogromną ich większość mimo iż tego czegoś może nie być widać na pierwszy rzut oka ponieważ duża większość bardzo to skrywa i tego się wstydzi. Jak myślicie skąd taka ogromna popularność filmu z panem Greyem? Mianowicie odkryłem, że kobiety lubią być sponiewierane, lubią czuć dominację w łóżku ich słodkim marzeniem jest abyś bił je po tyłku, ciągnął za włosy i delikatnie podduszał, szeptał do ucha wulgarne i sprośne rzeczy, one to kochają ale większość ze wstydu do tego nigdy się nie przyzna, chyba że zaczniesz to po prostu robić... U mnie zadziałało to na każdej mojej partnerce!. Raz miałem 19 letnią dziewicę 8.5/10 z boskim ciałem (bo takie lubię tylko wysportowane, szczupłe i kształtne) i jak zacząłem uprawiać niespodziewanie z nią tą dominację (pewnego razu klepnąłem ją mocno w tyłek), po prostu wyła z rozkoszy i chciała więcej. Później tylko wystarczyło jej powiedzieć coś mega sprośnego do ucha i klepnąć w tyłek, a miała kisiel do kolan i byłą gotowa. Tak było z moją każdą partnerką.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 13