Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są tutaj ludzie, którym odechciało się spotykać z płcią przeciwną?

Mam 29 lat, typ. Od ponad 1,5 roku nie byłem na randce, nie spotkałem się z żadną laską sam na sam. Wcześniej zdarzały się związki, randki, seks, ot normalne relacje, ale od początku 2018 nie mam na to zupełnie ochoty. Nie wydarzyła się żadna konkretna sytuacja, nikt mnie nie zranił, nie zdradził, nie przejechałem się. Pamiętam, że umówiłem się z laską na piwo, randka była taka sobie i po prostu już z żadną inną nigdzie nie wychodziłem.

Próbowałem tindera, instalowałem, łapałem pary, prowadziłem rozmowy, ale kiedy trzeba było się umówić to rezygnowałem. Ucinałem kontakt, odwoływałem pierwsze, drugie i kolejne spotkania, usuwałem aplikację i do widzenia. Wolę iść na rower, spotkać się ze znajomymi, poczytać coś albo zrobić cokolwiek innego, na randki zupełnie mnie nie ciągnie.

W ogóle myśl, że miałbym teraz np. po pracy spotykać się z jakąś laską na mieście, integrować, iść na spacer, cokolwiek.. No odechciewa mi się zupełnie. Nie mam w ogóle ochoty tego robić, wolę spędzić czas po swojemu, sam albo ze znajomymi.

Żaden ze mnie tam #przegryw bab też nie hejtuję na tagu #p0lka ale też żaden ze mnie desperat, więc kobiet nie obrzydziłem się w jakiś tam sposób, w depresji nie siedzę.

Oczywiście przez to, że jestem taki TAJEMNICZY i w ogóle NIEDOSTĘPNY baby zaczęły same się dobijać ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, ale ja ciągle nie mam na to ochoty.

Ktoś tak miał? Przeszło czy jednak trzyma? Nie, że za wszelką cenę chcę to zmienić, do niczego nie będę się zmuszał, ale to coś w sumie nowego u mnie, bo z babami dużo obcowałem do tej pory.

Gejem nie jestem, ruchać mi się chcę motzno.

#zwiazki #seks #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
  • Odpowiedz