Wpis z mikrobloga

@Arveit: moja kamerka z Gearbest (taka podłużna G1W nie pamiętam modelu) nagrywa cały czas przy wyłączonym silniku - zepsuło mi się automatyczne rozpoczęcie nagrywania i albo działa cały czas albo muszę ją odpinać od zasilania jak nie jeżdżę, żeby nie zeżarla akumulatora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale wiesz że jest coś takiego jak tryb parkingowy w niektórych kamerach

@inspektor_gadzet:
Z ciekawości jak to działa? Z tego co wiem są kamery z czujnikiem uderzenia i wtedy się załączają. Jak działa taka kamera z trybem parkingowym i czy nie rozładuje mi Aku?
@cagedindreams: zazwyczaj w takiej kamerze możesz wybrać sobie tryb parkingowy wraz z różnymi trybami działania, np timelaps co 3 lub 5minut, albo np uruchamia się na ruch przed kamerą i zaczyna nagrywać, może zapisywać wtedy od razu na kartę, dodatkowo jest tzw G-Sensor czyli jak ktoś uderzy w auto to nagranie jest zachowane. Czyli jak ktoś Ci się kręci przed maską to kamera Ci zapisze bo działa w trybie parkingowym, no
@ozjasz2: @inspektor_gadzet: no dobra, ale tu zupełnie nie o to chodzi :D dużo ludzi po prostu tak próbuje zgrywac kozaka, że ma jakiś film z kamerki samochodowej xD na wszelkich spotted itp. itd. to nagminne, a jak przychodzi co do czego to dupa zbita