Wpis z mikrobloga

Siema Mirki urodzone w latach od 88 do 95.Praktycznie wiekszosc z was miala doczynienia z ps1, i ja nawiazujac do swojego poprzedniego https://www.wykop.pl/wpis/42383967/znalazlem-to-dzis-u-mamy-na-strychu-w-swoich-stary/ wpisu.Chce otworzyc nowy tag #wspomnieniaretrokonsole bede wrzucal tu gre ktora ogrywam obecnie zeby sobie powspominac i bedziemy mogli sobie podyskutowac na temat danej gry. Was tak samo zachecam do zabawy na start zaczynam z ta oto gra. Pamietam ze to byla wgl 1sza gra jaka dostalem wraz z konsola i wiecie co ? tak NIE MIALEM #!$%@? KARTY PAMIECI. to co ja przeżywałem to byl jakis horror za kazdym razem od nowa to samo bo limit czasy dziennie mamuśka na konsole dawała i nie było #!$%@? na Mariole żeby ją ubłagać. po okolo 2 miesiacach sprzedałem złom xDDDDDDDDD i kupilem sobie kartę pamięci na Turzynie w #szczecin. i co ? i nic bo do dzisiaj jej nigdy całej nie przeszedłem nie wiem czemu w sumie. Pewnie dlatego ze potem brat gdzies zalatwil modchipa do szaraka i wjechalo w #!$%@? tytułów tyle że pirackich xD. Gra jak na tamte czasy mocne 7/10 Klimat podziemia gdzie za zadanie mamy wyrwac z nazistowskich lap i wyzwolic paryz oraz pomscic swojego brata dobrze odzwierciedlał tamte czasy i bylo to jak na ta technologie calkiem spoko pokazane. takie wpisy będę sie staral raz w tygodniu pisać #staregry #psx #retrogaming
ELESDI666 - Siema Mirki urodzone w latach od 88 do 95.Praktycznie wiekszosc z was mia...

źródło: comment_kLgOuUuysWEx3ZObzZ8IMmY1sqKy15BY.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ELESDI666: Spyro,Crash,Croc,Syphon Filter i dwa medale of honor w tym Underground. Co do MoH Underground to muszę powiedzieć,że przyjemna gierka, szczególnie jak się grało we dwóch, i te katakumby <3
  • Odpowiedz
@ELESDI666: dostałem psx z crashem bez karty pamieci i konsola zablokowała tv na 3 dni bo jak sie odpaliłem to siedziałem 8h xDDDD i mowiłem,że albo mój save albo harakiri Xd

dałem follow i dzwoneczek
  • Odpowiedz