Wpis z mikrobloga

Siema Mirki urodzone w latach od 88 do 95.Praktycznie wiekszosc z was miala doczynienia z ps1, i ja nawiazujac do swojego poprzedniego https://www.wykop.pl/wpis/42383967/znalazlem-to-dzis-u-mamy-na-strychu-w-swoich-stary/ wpisu.Chce otworzyc nowy tag #wspomnieniaretrokonsole bede wrzucal tu gre ktora ogrywam obecnie zeby sobie powspominac i bedziemy mogli sobie podyskutowac na temat danej gry. Was tak samo zachecam do zabawy na start zaczynam z ta oto gra. Pamietam ze to byla wgl 1sza gra jaka dostalem wraz z konsola i wiecie co ? tak NIE MIALEM #!$%@? KARTY PAMIECI. to co ja przeżywałem to byl jakis horror za kazdym razem od nowa to samo bo limit czasy dziennie mamuśka na konsole dawała i nie było #!$%@? na Mariole żeby ją ubłagać. po okolo 2 miesiacach sprzedałem złom xDDDDDDDDD i kupilem sobie kartę pamięci na Turzynie w #szczecin. i co ? i nic bo do dzisiaj jej nigdy całej nie przeszedłem nie wiem czemu w sumie. Pewnie dlatego ze potem brat gdzies zalatwil modchipa do szaraka i wjechalo w #!$%@? tytułów tyle że pirackich xD. Gra jak na tamte czasy mocne 7/10 Klimat podziemia gdzie za zadanie mamy wyrwac z nazistowskich lap i wyzwolic paryz oraz pomscic swojego brata dobrze odzwierciedlał tamte czasy i bylo to jak na ta technologie calkiem spoko pokazane. takie wpisy będę sie staral raz w tygodniu pisać #staregry #psx #retrogaming
ELESDI666 - Siema Mirki urodzone w latach od 88 do 95.Praktycznie wiekszosc z was mia...

źródło: comment_kLgOuUuysWEx3ZObzZ8IMmY1sqKy15BY.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@ELESDI666: aaaa ja to będę musiał się w emu odnaleźć, psxa sprzedałem wieki temu, a gier nie chce m isię kupować ponownie ;P

A ograłbym Spyro, Crocka, Speed Freaks, Wild Arms, Xenogears i kilka innych
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: jestem tobą
dostałem ps1 ze Spyro 3 w zestawie i nie wiem czy to były dni czy tygodnie czy miesiące ale dość długo grałem bez karty pamięci
najlepsze, że mi to nawet nie przeszkadzało i nie wiedziałem że istnieje jakaś opcja zapisu, tak się jarałem. po prostu matka z czasem zauważyła, że gram ciągle od początku xD
  • Odpowiedz
  • 0
@FeC7800 Spyro to był przełom wgl jeśli chodzi o ps1 ci z Insomniac games mogę powiedzieć śmiało że przebili pod względem technicznym/graficznym etc. Samego crasha od naughty dog oczywiście mówię o crashu z ps1
  • Odpowiedz