Wpis z mikrobloga

Stoję sobie w biedronce w kolejce, za mną madka z dwoma bachorami. W pewnym momencie sobie przypomniałem że muszę jeszcze dokupić papier toaletowy więc postanowiłem polecieć po srajtaśnę na szybko, mając na uwadze to że kolejka zaraz może się skończyć(przede mną były tylko dwie osoby). Kiedy dotarłem do półek z papierem zacząłem się zastanawiać czy zabrać 16 rolek za 10,42 PLN czy 8 cienkich rolek za 5,89, wybór się wydawał oczywisty(ostatnio często mnie sranie bierze, tak 3 razy na dzień), 16 rolek poszło do koszyka. Kiedy wróciłem do kasy pani już zaczęła skanować moje towary więc byłem idealnie na czas. Madka coś kręciła nosem a ja jeszcze postanowiłem sobie wziąć loda na patyku. Kiedy wyszedłem ze sklepu to rozpakowałem loda i zacząłem go jeść. Potem jeszcze przeszedłem się nad pobliską rzeczkę i hup do domku.

#heheszki #madki #codzienndawkamadek #biedronka #zakupy #zarobki #krakow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 9
@Scaab: Masz rację, ja na ten przykład jestem pracownikiem ochrony w pewnym banku, takim pracownikiem, któremu płacą 4,5 złotych za godzinę pracy, więc chyba każdy się może domyśleć, że jaka płaca taka praca. Ale ja nie o tym, stoję sobie przy drzwiach biura obsługi klienta i nagle przypomniało mi się, że kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył