Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj na wesele.

Jak przetłumaczyć ludziom z ograniczonymi głowami, że nie każdy czerpie radość z tańczenia? To jest tak niesamowicie męczące. Już w tym momencie wiem, że jakieś ciotki co 5 minut, będą mi kazały rzucać kończynami w rytm przaśnej muzyki. Jak nie pójdę się w taki sposób upadlać to wiadomo - nie potrafię się bawić ( ͡º ͜ʖ͡º)
I o ile wielkim fanem alkoholu nie jestem, to w tym wypadku wolę sto razy bardziej chlać z kuzynami / wujkami i gadać o życiu xD

Ma ktoś jakieś skuteczne porady, żeby takich ludzi "zgasić"?
Będę bardzo wdzięczny za każdą poradę.

#wesele #kiciochpyta #przegryw
V.....s - Idę dzisiaj na wesele. 

Jak przetłumaczyć ludziom z ograniczonymi głowam...

źródło: comment_BbNpjOeJ0WWBMeG7qdzuKpU8J7IgAGGA.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@oiomek: No właśnie to mnie przeraża najbardziej xD

@kris55: Zawołam jutro co się działo. Liczę na rewanż za te 2 tygodnie.
Z pewnością trochę mi lżej jak widzę, że z częścią osób jestem w stanie się utożsamić (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Venturas ależ mnie niemiłosiernie #!$%@?, kiedy nie chcesz tańczyć na weselu, i słyszysz os razu ze nie umiesz się bawić. Nie, 50-letnia ciociu, umiem się bawić, ale nie widzę niczego zabawnego ani interesującego w wywijaniu piruetów do najgorszej możliwej muzyki-Disco Polo. Nwmwna prawdę ludzie nie słuchają/nie znają innych o wiele przyjemniejszych do zabawy utworów?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@Venturas: i znowu wszystko rozbija się o "bo tak trzeba, bo tak wypada, bo taka tradycja"; serio, jak ja nienawidzę wesel. Pamiętaj żeby taktycznie iść się przewietrzyć w okolicach północy żeby uniknąć top cringe zabaw z łapaniem krawatów i innych konkurencji zależnie od poziomu imprezy.
  • Odpowiedz
@Venturas: w Polsce nie jest tak źle, jak to wszyscy malują jeśli chodzi o wesela. Po prostu każdy pamięta, jak gdzieś tam X lat temu był w remizie, gdzie wszyscy chlali bez umiaru, disco polo słychać było aż w sąsiedniej wiosce i takie tam. Teraz jest zupełnie inaczej (i mówię to jako osoba będąca na 20+ "weselach" rocznie). Oczywiście są jeszcze wesela takie jak opisałem powyżej, ale ogólna tendencja zmienia się
  • Odpowiedz
  • 1
@Venturas ja większość wesela przesiedziałem na ławce i zazwyczaj ktoś znajomy koło mnie siedział. Tylko raz już na końcu ktoś mnie siłą zaciągnął do tańca
  • Odpowiedz
@Rasporas: Chciałem zrobić własną grę weselną - piję kieliszek za każdym razem, gdy ktoś zachęca mnie do zabawy poprzez taniec. Tylko obawiam się właśnie takiego efektu o jakim wspomniałeś.
  • Odpowiedz
@Venturas: ja ostatnio byłem trzeźwy bo prowadziłem, to nie dało się tańczyć nawet jak lubię tańczyć xD
Zatańcz raz ew i próbuj pocałować partnerkę.
I pamiętaj że trzeba zatańczyć z panną młodą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Venturas: ciociu skręciłem kostkę miesiąc temu i nie mogę tańczyć XD I masz kolejny temat życiowy o tym jak jej koleżanka z pracy spadła ze schodów czy tam innego #!$%@? i też skręciła kostkę
  • Odpowiedz