Wpis z mikrobloga

1. Lo Celso 24,5%
2. Pjanic 22%
3. Fabian Ruiz 17%
4. Gundogan 11%
5. Cazorla 10%
6. Thiago Alcantara 7%
7. Savanier 3,5%
8. Demirbay 2,5%
8. Thiago Mendes 2,5%
Najlepsza ósemką sezonu zostaje Giovanni Lo Celso. Chyba najlepszy transfer La Liga. Dziwię się, że niektórzy wyśmiali propozycję Alcantary ponieważ ten w Bundeslidze miał świetny sezon. Co do Pjanica, Gundogana i Ruiza to dodałem ich na samym końcu i równie dobrze mogło ich tutaj nie być chociaż te kandydatury wcale totalnie od czapy nie były. Gundogan miał znakomitą runde wiosenną gdzie ostatnie 2 miesiące musiał dodatkowo zastępować Fernandinho ale wcześniej tak dobry nie był. Ruiz pokazywał wielokrotnie swój duży potencjał i zbierał dobre noty ale topem na pewno jeszcze nie jest. Pjanic mimo wszystko ma za sobą dobry sezon i został przez wiele portali i ekspertów wybrany do 11 Serie A ale jednak czegoś mu brakowało tak samo jak i całemu Juventusowi. Ostatecznie dobrze, że ich dodałem, bo jak widać zebrali mnóstwo głosów. Natomiast pytanie jeśli nie oni to kto był lepszy? Arthur był zbyt często kontuzjowany przez co był nierówny. De Bruyne również kontuzje. Nikt za bardzo do głowy mi już nie przychodzi.
#pilkanozna #premierleague #laliga #seriea #bundesliga #ligue1 #mirkofootballxi
Pobierz wiktorek_pl - 1. Lo Celso 24,5%
2. Pjanic 22%
3. Fabian Ruiz 17%
4. Gundogan 11%
...
źródło: comment_xQJxt1wq2KyX754zf6Lqrax5xkWkdkrb.jpg
  • 16
@Ron1n: Nie mam zielonego pojęcia szczerze mówiąc, pewnie ci co głosowali na Pjanicia oglądali mało Juve w tym sezonie i pamiętają go z poprzednich kiedy był rzeczywiście jednym z najlepszych na świecie.
@Ron1n: @wiktorek_pl: Bo mają/mieli mocno przeciętny środek. Tyle, że Pjanic był tam najlepszy i niejednokrotnie próbował niemal sam coś w środku pola zdziałać bo Matuidi mimo różnych zalet ma technikę i drybling na poziomie ekstraklapy, a reszta regularnie była połamana.
@wiktorek_pl: Wygrał imo najlepszy ale Thiago Alcantare osobiście wymieniłbym w TOP 3. Poza tym Demirbay to jeden z ciekawszych pomocników w Bundeslidze i jego transfer to dla mnie topka zakupów w tym okienku (podobnie jak Mendes do Lyonu).
@burbonek7: O czym ty #!$%@? typie? xD Kante grał u Sarriego na papierze na pozycji 8 jeśli chodzi o umieszczenie na boisku ale jest to defensywny pomocnik lub box-to-box a nie żaden kreator gry bo za kreowanie odpowiadał u Sarriego Jorginho. To, że grali w odwrotnych miejscach wynikało z tego, że Sarri chciał wyżej przejmować piłkę. W ankiecie głosowaliśmy na typ kreatora gry a nie żadnego defensywnego pomocnika, którego wybieraliśmy dzień