Wpis z mikrobloga

mirki chciałbym postawić pi hole + jakiś rutorrent i w zwiazku z tym kilka pytan
czy jedno raspberry na to wystarczy pod wzgledem wydajnosci?
ktore wybrac aby optymalnie dzialalo, a moze jakis zamiennik?
czy obsluzy jednoczesnie blokowanie reklam i seedowanie powiedzmy kilkudziesieciu torrentow?
czy zewnetrzny dysk podpiety do raspberry po usb nie przeciazy go w jakikolwiek sposob?
no i bardzo wazna dla mnie kwestia czy pi hole blokuje reklamy na player.pl ze dziala to normalnie? jezeli nie to jest jakis inny soft tego typu ktory z powodzeniem blokuje reklamy na playerze?

#it #raspberrypi #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mutantyczny: rpi 3b+ jest mocno ograniczone jezeli chodzi o szybkość zapisu. Ja mam ssd podpięte pod usb i dziala ale lepiej myslec o jakims aktywnym hubie. Co do wydajności to mysle ze powinno sobie poradzić ale nie ma co liczyć ze za 200zl bedziemy mieli kompleksowe rozwiazanie. Co do reklam to z tego co wiem niestety on tylko wycina reklamy statyczne i to tez brzydziej niż normalny abdlok bo on
  • Odpowiedz
@mutantyczny: ja mam pihole + ublock + nano defender i player jest bez reklam, sam pi hole powoduje, że mam komunikat o blokowaniu reklam i nie odtwarza. Nie chce mi się zagłębiać czy idzie dodać, zmodyfikować filtry tak by samo pihole dawało radę.
  • Odpowiedz