Wpis z mikrobloga

@NooB1980: A pan wiedzę o keto czerpie z polskich artykułów? XD

Polecam "The Ketogenic Diet" Lyle'a McDonalda. Dla rozpoczynających keto oraz osób które podnoszą ciężary (czyli np. ja) 150g białka to jest minimum, żeby tracić minimalną ilość tkanki mięśniowej.

Ale ty mi pewnie zaraz wyskoczysz z glukoneogenezą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A pan wiedzę o keto czerpie z polskich artykułów? XD


@thePiter: zawolam tu @berti ego, on ci powie jak mu poszlo z "keto" od pseudo znafcy McD. xD

Pisze ci, ze jesz 1800 kcal i chcesz ciezary podnosic? xD

Widac polski dramat McDonaldsa :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NooB1980: Musiałeś panie daleko wstecz przeglądać moje wpisy żeby to wygrzebać. Trochę szacun, trochę strach
Od McD robiłem PSMF. Działało zgodnie z założeniem
  • Odpowiedz
  • 0
@NooB1980 Podnoszę z dobrym skutkiem od grudnia. Keto od października, co prawda z przerwami, ale zawsze ok. 1800kcal dziennie. Czuje się znakomicie, wyniki badań mam w normie, schudłem 16kg i mimo takiej ilości białka nie wypadam z ketozy - czary?

Nie trzeba #!$%@? 1500kcal dziennie z samych tłuszczy, żeby być w ketozie. Ba, w ketozie można być nie jedząc tłuszczy w ogole (co prawda z lichym wynikiem dla zdrowia, ale ketoza bedzie).
  • Odpowiedz
@berti: Ja ci doradzalem na kfd, ze nie tedy droga/redukcja-McDonalds :P. Mam za dobre serce i pamiec, a gdy ludzie sie mnie nie sluchaja koncza najczesciej marnie. :)
  • Odpowiedz
schudłem 16kg i mimo takiej ilości białka nie wypadam z ketozy - czary?


@thePiter: Tak wyglada glodowka=ketony, wolam @Kasahara. To kolejny przyklad glodowki z ketonami tym razem na Ww xD. Nie masz zielonego pojecia o fizjologii jak twoj gury McD, wiec skonczysz marnie na swojej 1800 kcal "ketozie". xD
  • Odpowiedz
  • 0
@NooB1980 Okej, może wiesz więcej, może masz wykształcenie w tym kierunku. Ja się wolę trzymać tego co sam przeczytałem i stosować w praktyce, bo na dobre mi to wychodzi. Mam co prawda lepsze i wiarygodniejsze źródła niż poradnik hodowcy na Youtube:D ale każdy ma prawo do swojego zdania. Szanuję twoje zdanie i niczego innego od Ciebie nie wymagam ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@NooB1980
@kkk240 No właśnie widzę, jedyny argument to że się rzadko myli :D zresztą już jestem przyzwyczajony do ludzi którzy na siłę mnie próbują nawrócić, jak tylko słyszą że jem keto raz dziennie. Facet widzi mój obiad gdzie jest pół kilo wołowiny, 300g kapusty z majonezem i deser, a nazywa to głodówką. :D
  • Odpowiedz
widzi mój obiad gdzie jest pół kilo wołowiny, 300g kapusty z majonezem i deser, a nazywa to głodówką.:D


@thePiter: Ile wazysz, ze jesz 1800kcal? 50kg jak dziecko?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zycze oczywiscie wielu chorob hormonalnych. Inaczej czlowiek nie uczy sie na swooch bledach.

szkoda strzępić ryja na tego gościa :)
  • Odpowiedz
@thePiter: A najlepsze jest to że nikt od niego już nic nie chce a ten i tak na siłę woła tu wszystkich z którymi się kłóci żeby jeszcze jakąś wojenkę pociągnąć... tragedia.
  • Odpowiedz
  • 0
@kkk240 Skoro jest już opinią powszechną że @NooB1980 jest dzbanem, to w sumie należy skorzystać z pewnej funkcjonalności wykopu i nie czytać więcej jego poerdolenia. Dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz