Wpis z mikrobloga

@DeIziii Wiem, słyszałem o tym już od znajomego że muszę się przygotować na to, że na początku nawet nie będę mógł nikogo ustrzelić xd. Słyszałem że operatorów da się też odblokować przez postęp w grze. Ile to czasu mniej więcej powinno zająć żeby dostać jakiegoś operatora?
@Supcioszek: Starszego operatora za 10 000 lub 15 000 punktów rozgłosu odblokujesz w jakieś 4-5 godzin grając regularnie. Są jeszcze tacy kosztujący 20 000 lub 25 000 - na tych będziesz musiał poświęcić więcej czasu.
@Supcioszek: Nie kupuj podstawki, 2 znajomych kupilo a potem pluli sobie w brode. 3 operatorow na krzyz, reszta droga. Ciezko powiedziec ile czasu potrzeba na odblokowanie operatora, nie pamietam juz. Srednio za mecz dostajesz 300 waluty. Jak mozesz to kup ta wersje gdzie pierwszy sezona masz odblokowany. No i wiadomo, na poczatek sie nie denerwuj przy smierci i ogladaj deathcamy zeby na przyszlosc wiedziec gdzue szczegolnie uwazac.
1500 waluty na surowo


@JohnnyBrawo: Teraz dopiero zauważyłem te farmazony. 1500 waluty na surowo? Waluty za którą kupujesz operatorów? To ja mam jakąś wybrakowaną wersję. Dodatkowo wszystko co napisałeś jest dobre na start, odblokujesz 3 operatorów a potem grinduj.