Wpis z mikrobloga

Zapewne dlatego fraza "instagram nie działa" była najczęściej wyszukiwaną wczoraj w woj. pomorskim xD A jeżeli twoim zdaniem to jest hejt, to ciężkie życie cię czeka w naszym pięknym kraju. Powodzenia


@hanka_jeszcze_dziewica: Może po prostu sprawdzają dlaczego nie działa? Sam sprawdzałem info o awarii bo ostatnimi dniami miałem dziwne działanie kilku aplikacji zarządzanych przez FB zarówno na wifi jak i GSM, restart nie pomógł, więc poszukałem info o awarii.
Bo życie jest weszelsze jak się człowiek śmieje... wyjmij pan kijaszka i baw się dobrze :) A jeżeli nie widzisz że ludzie więcej wiszą na insta niż się faktycznie bawią, to masz zabawowe towarzystwo i tak trzymaj.


@hanka_jeszcze_dziewica:

1. Śmiej się, ale oczywiście z tych którzy robią inaczej niż ja - taka to przewrotność losu.
2. Nie wiem skąd wyciągnąłeś takie wnioski o moim towarzystwie bo nigdzie o tym nie wspomniałem
Pobierz XpedobearX - > Bo życie jest weszelsze jak się człowiek śmieje... wyjmij pan kijaszka...
źródło: comment_tbX0I6cdQOMITjbCG392tAbiSTBdmwFG.jpg
Właśnie pomyślałem o tych wszystkich biednych influencerkach, które musiały zapłacić za swój obiad bo instagram nie działał. Chyba, że użyły innej znanej od zawsze metody płatności ¯\_(ツ)_/¯