Wpis z mikrobloga

@XpedobearX: a propos zdjęcia, to #!$%@? porównanie, bo na takich koncertach debile uzależnieni od nagrywania czy forografowania wszystkiego na instagram mają telefony z nagrywaniem prawie cały czas w górze, co nie pozwala się nacieszyć koncertem, bo sceny prawie nie widać przez las uniesionych telefonów.
Więc akurat w tym wypadku to uzależnienie przeszkadza normalnym ludziom.
  • Odpowiedz
wszystkiego na instagram mają telefony z nagrywaniem prawie cały czas w górze, co nie pozwala się nacieszyć koncertem, bo sceny prawie nie widać przez las uniesionych telefonów.


@kiedys_bylem_fajny: A czy ja to pochwalam? Po prostu mam w nosie, jeśli ktoś chce to niech sobie nagrywa. Poza tym niektórzy artyści sami decydują, że nie chcą aby ludzie stali z telefonami. Gardzę po prostu, że ktoś generalizuje i z góry kogoś wyśmiewa
  • Odpowiedz
nie, niech #!$%@? na jakąś strefę dla tego typu debili, a reszcie pozwoli się dobrze bawić.


@kiedys_bylem_fajny: Widzisz, problem w tym taki, że nie Ty oceniasz jak kto ma się bawić. Mi będzie się podobało pogo, innym nie. Mam z tego powodu płakać? Ja będę stał jak kołek, Ty się gibał jak #!$%@? rezus. Mam płakać bo się chcesz bawić?

Daj żyć innym i sobie.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: czyli rozumiem, że jeśli ktoś pali, to może stać i innym dmuchać w ryj, bo to nie ich decyzja, co kto inny robi ze swoim życiem? No właśnie nie do końca, bo tym dmuchanym w ryj też to przeszkadza.
Widzisz, trochę kretyński jest Twój tok rozumowania, bo jeśli lubisz pogo i rzeczywiście chodzisz na koncerty, to wiesz, że jest ono pod sceną, a nie dalej od niej, na przykład
  • Odpowiedz
Widzisz, trochę kretyński jest Twój tok rozumowania, bo jeśli lubisz pogo i rzeczywiście chodzisz na koncerty, to wiesz, że jest ono pod sceną, a nie dalej od niej, na przykład na środku tłumu. Że ludzie zawsze gibają się bliżej sceny.

No ale na koncerty trzeba chodzić, a nie teoretyzować z internetu.


@kiedys_bylem_fajny:
1. Chodzę na koncerty i to był zwykły przykład
2. Pod sceną nie są tylko lubiący pogo, a
  • Odpowiedz
Jak jakiś insta- pozer będzie ludziom zainteresowanym koncertem zasłaniał to prawdopodobnie zostanie przez nich usunięty. Prawda że proste?


@hanka_jeszcze_dziewica: Jak mi będziesz głową zasłaniać to też mam Cię usunąć? :) Baw się i daj innym, naprawdę mniej ciśnienia w życiu i wyjdziesz z tego na starość lepiej.
  • Odpowiedz
tak ogólnie wydaje mi się, że większy ból dupska mają ludzie którzy cisną tym co używają instagrama do takich celów, niż właściwie poszkodowani ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet bym nie wiedziała o tym incydencie, gdyby nie podniecające się tym hejtujące wykopki ( _)


@GoplanaLodz: A co to zmienia ze bys nie wiedziała? Widocznie nie bylas na openerze, albo nie mialas neta w telefonie
  • Odpowiedz
troche mnie zaskoczyles tym komentarzem. Rzeczywiscie wszyscy twoi znajomy zyja tylko instagramem?


@GoplanaLodz: Nie udawaj . Nie wszyscy, ale 98% wrzuca wszystko czym da sie pochwalic i nie pisz mi teraz bzdur, ze o to zazdroszcze ci znajomych, tylko pokaz co masz na isntagramie i pochwal sie gdzie bylas a sie tym nie pochwaliłas
  • Odpowiedz
@Marasmeus ja #!$%@? ludzie , jak wam przeszkadza to nie odtwarzajcie. No żeby się #!$%@? bo ktoś miło spędzać czas i się tym chwali to już srogo nudne życie trzeba mieć .
  • Odpowiedz