Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest propozycja mieszkania na studiach ze znajomą, obydwoje mamy do tego podejście że spoko, można spróbować, bo co nam szkodzi. Natomiast inni nie mogą zrozumieć jak ludzie innej płci mogą ze sobą mieszkać nie będąc razem. To ja mam coś z głową, czy oni? XD bo jakie mogą być minusy? Tak samo może się trafić jebnięta dzieeczyna jak chłopak
#studbaza
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skorazdupy no bo inni mają #!$%@? umysł dla nich wspólne mieszkanie oznacza seks, głównie, ale ogólnie to pomysł spoko, taniej wyjdzie, i można się podzielić obowiązkami w miarę sprawiedliwie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan_pmp: totalnie nie o to chodzi co oni pomyślą, pytam bo może ktoś mi poda jakieś sensowne argumenty że 2 facetów będzie znacznie lepsze niż dziewczyna i chłopak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChamskoCytuje: ładna, ale interesuje mnie tylko przyjacielska stopa, tym bardziej gdybyśmy mieli mieszkać razem xD większa kłótnia i elo, siłuj się z szukaniem akademika/mieszkania
  • Odpowiedz
@skorazdupy: trochę heheszki, ale niestety prawda.
Mieszkałem z 6 różnymi współlokatorkami i trochę pracuję wyjazdowo, więc możesz doliczyć kolejne 10 u których widziałem jak mieszkają, to z tych 16 może 2 ogarniały swoje pokoje itd., u reszty mieszkanie/pokój wyglądały jak po studenckiej imprezie.
  • Odpowiedz