Wpis z mikrobloga

Ostatnio przeszedłem do #tmobile na kartę. Włączyłem sobie usługę 30zl/mies - 10GB + darmowe serwisy typy Netflix, YT i inne (widoczne) na zdjęciu. Postanowiłem protestować czy to prawda. Z apką Netflix wszystko działa bez zarzutu - oglądnąłem dwa odcinki serialu, później sprawdziłem swoje konto na T-Mobile ... faktycznie nic nie ściągnęło z transferu. NIESTETY sprawa ma się inaczej z apką YT - po oglądnięciu 20-minutowego filmu w najwyższej jakości, danych ubyło, a nie powinno. Będę jeszcze testował wchodząc na YT przez przeglądarkę, a nie przez apke i zobaczę jak to wtedy wygląda. Reszty serwisów, które T-Mobile deklaruje jako darmowe w tej usłudze, na razie nie sprawdzałem.
Możecie Mireczki sprawdzić i napisać jak to działa u was.
#aplikacje #android #telefony #play #plus #orange
Bandurek - Ostatnio przeszedłem do #tmobile na kartę. Włączyłem sobie usługę 30zl/mie...

źródło: comment_7dsPNvdmvcjeNoBMVTXB9WEbQLcBfoAX.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Bandurek: tak jak ktos juz pisał, wycinek z regulaminu:

Usługa Supernet Video DVD to usługa z maksymalną prędkością transmisji danych do 1,5 Mb/s (dla wysyłania i pobierania)
pozwalająca, przy spełnieniu wszystkich warunków, na oglądanie treści video w ramach Aplikacji Video w standardzie DVD
(oznacza on m.in. jakość 480p).
  • Odpowiedz
  • 0
@toldii wygląda na to, że wszystko jasne w takim razie. Należy oglądać w jakości max 480p. Szkoda jednak, że nie informują o tym w salonach ;)
  • Odpowiedz
@Bandurek: a na playerze pobiera? Bo widzę w komentarzach pod tamtym artykułem, że nie potrafili tego skutecznie ogarnąć - pewnie po stronie TVN coś skopane, bo cały serwis jest tak zaprojektowany, że ja #!$%@?ę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
U mnie to samo. 3 miesiące temu przeszedłem, 2 miesiące było dobrze i od jakichś 2 tygodni zaczęli walić w #!$%@? z transferem pobieranym przez yt i nie potrafią tego załatwić.
  • Odpowiedz