Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm

@Cheater jest przeciwny wolności słowa.

Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/42400825/wincyj-tenczowyh-marszuf-wincyj-wqrfiania-katoli-w/149102751/#comment-149102751

Kolega napisał wpis, w którym na podstawie jednego wykresu w którym nie wiadomo o co chodzi (czym są te mityczne rozwiązanie wspierające gejów i lesbijki?) próbuje udowodnić, że marsze są nieskuteczne i w ogóle powinniśmy się najlepiej zamknąć.
Napisałem dwa komentarze do tego wpisu. W pierwszym zacytowałem tegoroczne badanie Ipsos, mówiące, że:

Zwolennicy jednopłciowych związków partnerskich to już 56 proc. społeczeństwa. Rośnie też poparcie dla małżeństw gejów i lesbijek - ogółem wynosi 41 proc. Tylko w elektoracie PiS zwolenników związków partnerskich jest mniej niż ich przeciwników.

Badanie to jest pierwszym w którym zwolennicy związków stanowią większość, więc sugeruje ono tendencję wzrostową.

W drugim komentarzu odniosłem się do opinii jakoby działania lgbt były na niekorzyść środowiska. Przyznaję, pocisnąłem trochę po tym poglądzie, bo wydaje mi się, że niektórzy sami w niego nie wierzą tylko mówią tak dla swojego komfortu, abyśmy w to uwierzyli i się zamknęli, bo ciche środowiska LGBT to dla nich korzyść.

Dodatkowo sprzeciwiłem się obrażaniu użytkowników takich jak @R187, który był autorem wielu merytorycznych orek (za co bardzo dziękuję) i nigdy nie widziałem by kogoś bezpośrednio obrażał.

Co zrobił nasz młody wróg wolności? Usunął moje komentarze i zaczął mnie obrażać. Dodatkowo wrzucił na czarno, żebym nie mógł odpowiedzieć. Brawo, kolego, mam nadzieję że jesteś z siebie dumny.

Bo Stalin byłby dumny na pewno.
  • 12
Ja to tylko tu zostawie, bo OP nawet nie potrafia wytlumaczyc czemu go Tak dupa rozbolala od prawdy


@Cheater: Jako osoba, która wrzuciła mnie na czarną listę za wyrażenie opinii raczej powstrzymywałbym się z przypisywaniem komuś bólu dupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku boisz się mnie zawołać, żebym się nie mógł obronić. Pod moim wpisem już mnie nie uciszysz.¯\_(ツ)_/¯

Nic mnie nie zabolało. Wiesz, ja jestem
@Cheater: Dyskusja z tobą to niezły ubaw. Nie wiem co jest takiego obraźliwego w paradzie równości czy w tęczowej Maryjce. Porównuje się takie sytuacje do grożenia homoseksualistom śmiercią. Nie zamierza siedzieć cicho w momencie kiedy ciągle trwa nagonka na LGBT. LGBT to lewaki, chcą sprowadzać muzułmanów, seksualizują nasze dzieci, niszczą rodziny itd. Mam radę dla Ciebie. Daj nam przykład i przestań pisać na wykopie. Działaj w skali mikro.
@Cheater: to jest pewnie temat rzeka, niemniej wydaje mi się, że w Polsce dużo ludzi w ogóle nie dopuszcza do siebie myśli, że mogą mieć w bliskim otoczeniu osoby LGBT, bo te nie wychodzą z szafy, w czym parady mogą pomóc - jak i mimo wszystko w uświadamianiu, że ludzie niehetero to normalni ludzie, a nie cudaki, wichrzyciele czy zorganizowani pedofile