Wpis z mikrobloga

Nie ma gwarancji w serwisach autoryzowanych, telefon pewnie nie jest z polskiej dystrybucji, dostajesz fakture vat-marza bez podatku vat. Jedyna reklamacja u sprzedawcy o ile nie zakonczy dzialalnosci :)
@anthoris ja kupiłem u nich. Telefon wysiadł. Zadzwoniłem do nich i wskazali dwie drogi: wysyłam do nich i oni do serwisu. Wysyłam bezpośrednio do tego serwisu żeby było szybciej (tak zasugerował gość z infolinii bestcena, że będzie szybciej). Nieusmiechało mi się takie wysyłanie telefonu więc zadzwoniłem do salonu Samsunga w Katowicach (najbliżej mojego miejsca zamieszkania) z zapytaniem czy przyjmą do naprawy kupiony w bestcena. Gość mówił, że bezproblemowo. Więc pojechałem do Katowic
@anthoris o! Widzę że Mirek celuje dokładnie w te same telefony co ja. Serio. Z samsung a50 byłem mega zadowolony. 128gb, karta pamięci, amoled, nfc, szybkie ładowanie, zdjęcia ładne a po aktualizacji jeszcze lepsze. Tej ostatniej aktualizacji nie widziałem ale dodali tryb nocny i super slow motion. Najgorszy ten skaner. Bo faktycznie kuleje. Za to odblokowanie twarzy super. Ponosisz telefon i cyk odblokowany. Skanera praktycznie nie używałem. Chyba tylko komuś pokazać że