Wpis z mikrobloga

Kruci, dzis znow sie prawie zrzygalem na treningu. Ogolnie w szatni czulem sie jak na kacu. Spragniony, brzuch jakis nieswoj xDD

U mnie chyba 2 godziny od posilku do cwiczen to minimum, zeby to robic w miare komfortowo.

Siady high bar 125 x 10 (tak jak tydzien temu)
Tempo 530 117,5 x 5 (3 serie) (latwiej niz tydzien temu).

Ogolnie rozgrzany dobrze poczulem sie dopiero po pierwszej serii tempa. Czyli pewnie po 30-40 minutach treningu xd. Ale dzis ewidentnie niskie tetno jakies mialem, czulem sie slaby, nastawienie mentalne tez takie sobie. Potem od tego tempa bylo lepiej i obwod wszedl ok. W 20 minut 4 serie split squatow (25 kg hantle kazdej raczce), 4 serie wiosel (35 kg hantle), i ohp (50 kg x 10). W kolejnych seriach Ohp jedno czy dwa powtorzenia mniej i split gowno (nienawidze) 22,5 kg bo chwyt nie dawal rady.

Ogolnie nienawidze split squatow i bulgarow, najbardziej meczace cwiczenia jakie znam, nie zycze najgorszemu wrogowi. Nie mam dzis filmikow, bo wszystko tak samo jak tydzien temu, ale mam fote lapy.

Waga 88 kg. Jem 2800 kcal.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
źródło: comment_C0srGnsR1QgC27wZv95GtmjR22Zu26EK.jpg
  • 26
Jesli chodzi o progres w poszukiwaniu jakiegos sensu zycia to nie bardzo potrafie go odnotowac. Coraz bardziej sklaniam sie ku mizantropii i antynatalizmowi, ogolnemu cynizmowi. Dostrzegam ze wielcy mysliciele tego swiata to czesto cymbaly, a powiedzenie ze 90% ludzi to debile jest nieprawdziwe. Odsetek ten jest zdecydowanie wiekszy. Kazdy taki moj wewnetrzny monolog konczy sie wnioskiem, ze jedynym wyjsciem z sytuacji jest samobojstwo. Jednak powstrzymuja mnie przed tym 3 rzeczy.
-Istnieje mozliwosc
źródło: comment_PLnS6Z89OlqfnFgykg34nnaBR2yPfEEj.jpg
@Brzozq: Dziekuje. Jednak cialo to tylko problem. Przysiady i martwe ciagi to moj sposob na cwiczenie ducha. Oprocz tego asceza. Plus jest taki ze kobiety Cie pragna co dodaje pokuse do zwalczania i umozliwia lepsze cwicznie ducha.
@Dymass:

no #!$%@?, morda nie w tamburyn


( ͡° ʖ̯ ͡°)
Radiowa uroda.

No nie wiem, jeszce ze 8 kg bym chcial zrzucic. Ogolnie nie robie cwiczen sylwetkowych, lap nie robie prawie wcale. Na nogi to przysiady tylko. Troche xd to wszystko. Ale widac to np. w barkach, ktore mam male jak dziewczynka (no i ohp mam do dupy).