Wpis z mikrobloga

Twin peaks to dla mnie nadserial.


@XenuneX: jestem na drugim sezonie (chyba 8 odcinek)...czuje, że męczę ten serial. O ile 1 sezon szybko łyknąłem, tak drugi kompletnie mi nie podchodzi, pewnie już nie wiem o co w nim chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AntonioMargareti: Twin Peaks kończy się w momencie rozwiązania zagadki zabójstwa Laury Palmer, później wygląda to jak dojenie marki i robi się z tego nudna obyczajówka z jakimiś bardzo luźnymi wstawkami dot. kwestii paranormalnych.

Drugi sezon jest męczący i jeśli jesteś na ósmym odcinku, to pewnie albo odpuścisz albo zrobisz sobie przerwę, bo przed Tobą ok 10 nijakich odcinków o relacjach między bohaterami oraz dobrej kawie i ciastku.
Jeśli spodziewasz się onirycznego
@aegypius: dokładnie, czuję rozczarowanie tym drugim sezonem... pierwszy mocno wciągnął, fajnie się kończyły odcinki, że chciało się od razu odpalać następny... no w drugim sezonie mam totalnie na odwrót, modlę się o koniec odcinka. Szkoda, klimat mega (głównie za sprawą muzyki i "efektów"). Pewnie obejrzę do końca, ale na myśl, że drugi sezon ma 22 odcinki, trochę chce się płakać ..
@XenuneX
@AntonioMargareti
@aegypius
@Lefty mi się podobają wszystkie sezony, to prawda że 2 i 3 różnią się klimatem (klimatami) od 1, ktory jest najbardziej "konkretny" że się tak wyraze, ale wcale przez to nie tracą, a wręcz zyskują moim zdaniem. Ja jestem teraz w polowie 3 sezonu i caly czas jestem zachwycona. Tylko Lynch potrafil stworzyć takie arcydzieło z na pozor banalnego scenariusza ( ͡º ͜ʖ͡º)
@XenuneX: @Natalliah: 1 i 2 oglądałem chyba ze dwa razy, film raz, a trzeci sezon oglądałem na bieżąco jak wychodził tydzień po tygodniu i nie wiem czy to przez te przerwy, ale okropnie ciężko się go oglądało i nawet miałem myśli czy nie odpuścić ;p