Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co Lexusowe Mirki sądzą o tym IS200? Wygląda trochę gruzowato ale do dopieszczenia. Widać że ktoś używa jako daily. Z podtlenkiem dobrze się wpasowuje w moje gusta, tylko grzania kuciapki brakuje. Dość blisko i mam dobrego mechanika po drodze więc by sprawdził.
https://m.olx.pl/oferta/lexus-is-200-155km-gaz-polecam-CID5-IDAqTtj.html#position=9&page=1

#lexus #motoryzacja #kupautozmikro #samochody #is200
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pathlogan ehh nie czytałem dziś wypoku... Mogę jutro, ale widzę, że już byłeś oglądać ;D
Jak chcesz mam mini vci to możesz sobie posprawdzac czy czegoś komp nie wyrzuca.

Jak ruda idzie na progach to na 99% idzie od środka więc masz cięcie spawanie i lakierowanie do robienia ;)
W koszalinie proponowali mi 800 za obie strony, ale robiłem za 1200 u kogoś kto na pewno zrobi mi to ok.
  • Odpowiedz
  • 0
@bdfi3 kurde mój laptop jest w naprawie, ale może już będę go miał jutro. Jak się używa takiego sprzętu? Na kompa programik i podłączyć kabel i tyle? Myślę że bym podjechał do ciebie i pożyczę jak pościagam siano i będę jechał kupować. Mam nadzieję że nikt mi nie podkupi bo chyba furka jest spoko imo
  • Odpowiedz
@bdfi3: miernik ma brat, to ogarnę od niego. Jaka grubość lakieru powinna być fabrycznie?

I zegary wyglądają w #!$%@?ę xD Jeszcze lepiej niż się spodziewałem
  • Odpowiedz
  • 0
@Topinambur97 napisałeś tylko po to by się pochwalić swoim? xDDD

Nie no fajniutki, mój miejscami zgruzowany, lakier na zderzaku odpryska ale powoli dłubie. Bardziej traktuje jako daily z charakterem
  • Odpowiedz
  • 0
@Topinambur97 is200, bardzo dobry zakup, w sumie będzie już na dniach zrobiony jak chce. Zostanie mi tylko ogarnięcie zapłonu bo mi wypada na 2,3 i 6 cylindrze. Cewki zamienię i zobaczę co jest pięć bo mnie check denerwuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Topinambur97 a wyposażenie nie za bogate, w sumie z tego lepszego to klima i czujniki z tyłu plus elektryczne lusterka. Grzania dupy brakuje. Tapicerka welur jasny, bardzo ładna i zadbana, i w sumie bardziej mi leży od skóry, chociaż półskóry byłyby lepsze imo
  • Odpowiedz