Wpis z mikrobloga

@catsky ale co jest w nim takiego tandetnego? Tylko mi nie mów o twardych i strzelających plastikach czy coś bo całe życie w Volkswagenie spędziłem xD

Podoba mi się to auto, chciałbym napęd na tył. Wydaje się lekko nietypowe. BMW nie chcę

Jestem młodym singlem, niedługo wprowadzam się do Wrocka i chciałbym auto mieć bo mi się przyda
@Pathlogan Plastiki ma gorsze niż stare vw, serio. Jest jakiś irracjonalnie ciasny w porównaniu do tego czym na być. Wszystko z wyglądu niby ciekawe ale jakościowo całość to lepsza była w corolli albo nawet yarisie. Wolnossącej dwulitrówce ewudetnie gdzieś brakuje wigoru, kiedyś rozpatrywałem ten model i się okrutnie zawiodłem, bo od LEXUSA oczekiwałem jakiejś petardy a zobaczyłem to co opisałem.
@Pathlogan To był czysty przypadek, okazja typu kupno za połowę wartości z drobnym defektem, rzadka dziwna wersja. Samochód miał być na sprzedaż, a tak go polubiłem że został moim daily. No i tak, na pewno na więcej miejsca w środku niż is i ma lepsze plastiki.
@tajemniczapapryka obejrzałem jeszcze raz

Sensowny zarzut jak dla mnie to ilość miejsca bo 183cm here, plastiki mam w dupie. Układ kierowniczy, myślę że dla kogoś kto z tylnonapędowek jeździł tylko Transitem w dieslu i tak będzie na plus xD

Co do slinika i mułowatości jestem tego świadom że IS300 byłby lepszy ale nie ten budżet a potrzebuje czegoś na dojazdy ale z charakterem
@tajemniczapapryka no właśnie tak muszę zrobić bo wiedzę o tym modelu mam czysto teoretyczną. Chodzi mi po głowie od dłuższego czasu a wszystko co było do obejrzenia/przeczytania na jego temat mam już chyba za sobą xD
Sensowny zarzut jak dla mnie to ilość miejsca bo 183cm here


@Pathlogan: w filmie blogomotive testowany lexus miał fotele skórzane, w linku są fotele welurowe bez podgrzewania co sprawia, że siedzi się dużo niżej co za tym idzie jest więcej miejsca
@Pathlogan: Jeśli już podpasuje Ci wnętrze itp. To jeśli chodzi o eksploatację to jak w każdym innym aucie - zależy jaki trafisz egzemplarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja 300tka to studnia bez dna, znowu 200tki znajomych jeżdżą bez większych problemów. To co pewnie już wiesz to gnijące tylne progi, hamulce i cewki. Jednak nie ma reguły - cewki nie padają tak często chyba, że jest słabo wyregulowany
@bdfi3: kurde jakoś ominąłem ten fragment w którym pisałeś że mogę obczaić twoje auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jestem z Koszalina i chętnie bym obczaił, nawet dziś jeżeli masz chwilę.