Wpis z mikrobloga

Przy rekrutacji na polsl mam do wybrania opcje :
- informatyka (wydział AEI ) w Gliwicach
- informatyka (wydział AEI) w Katowicach
Czy to znaczy że dzielą ten kierunek między Katowice i Gliwice jak kiedyś i już nie będzie ponad 200 miejsc w Gliwicach? Nie mogę znaleźć żadnych informacji o tej informatyce w Kato.
#polsl #aei
  • 11
@sheome: Teraz to wygląda tak - rekrutujesz się na informatykę i niezależnie od tęgo co wybierzesz to chyba przez pierwszy rok (czy jakoś tak) macie te same ogólne przedmioty.
Wybór pomiędzy jednym a drugim służy temu, że po tym pierwszym roku już odbywasz tylko studia w tej jednej jednostce, taka niby "specjalizacja".
Także już na tym etapie musisz zdecydować gdzie finalnie chcesz skończyć i gdzie zanieść papiery.

Pierwszy raz słyszę o
@moonlisa: nie, w SOREK można wybrać dwa osobne kierunki:
- Informatyka (miejsce zajęć: Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki - KATOWICE)
- Informatyka (miejsce zajęć: Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki - GLIWICE)
Sam jestem ciekaw czym się różnią.
@sheome: @Piotr_Rupik: @TiREX: Dzisiaj to ogarnąłem i jest tak, jak mówiłem. To jest oddział AEiI w Kato i jeśli się tam zapiszecie to większość zajęć będzie tam. Pojedyncze będą w Gliwicach ale śmiało to można traktować jako osobny byt.
W Gliwicach powinno być ponad 200 miejsc, a w Kato inna liczba.