Wpis z mikrobloga

witam koledzy, jestem damskim przegrywem, grubasem :) wygladam niemalze identycznie jak picrel
dzisiaj zaczelam dietke, pod tagiem #kasiachudnie bede postowac wysrywy zwiazane z moimi perypetiami, a za pol roku mam nadzieje, ze wstawie before i after
nie szukam atencji, potrzebuje motywacji, nawet zmieszania mnie z blotem, mam nasrane w psychice i czuje od jakiegos czasu obrzydzenie do siebie, ze tak sie zapuscilam
bedzie mi latwiej, gdy bede mogla gdzies postowac moje przemyslenia, a na twitterze czy instagramie wstydzie sie podpisywac pod tym swoim nazwiskiem, tu choc jestem po czesci anonimowa;)
przy moim trybie zycia, by utrzymac wage, potrzebuje 2,1k kcal dziennie, by chudnac 1kg/tydzien - 1,1k kcal dziennie
brzmi to ekstremalnie, biorac pod uwage, ze przez ostatnie 2 lata potrafilam #!$%@? niekiedy i 3k kilka razy w tygodniu...

#bekazgrubasow #przegryw
kasia-srasia - witam koledzy, jestem damskim przegrywem, grubasem :) wygladam niemalz...

źródło: comment_BRaIIuFBTkd7p12A31nb87pXIkEBSvO2.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@kasia-srasia: jak wygladasz jak pani na zdjeciu to nie jestes az taka gruba


@Grizzzly: @Grizzzly: czuje sie bardzo zle ze soba, kiedys bylam szczupla, nie mieszcze sie w zadne stare ubrania i nienawidze chodzic na zakupy, wszystko na mnie zle lezy

wiem, ze nie jestem "az tak" gruba, ale wole jednak czuc sie komfortowo w swoim ciele
  • Odpowiedz
@kasia-srasia: no i dobrze, cisnij. Ale w pół roku nie zrobisz za dużo, także nie stawiaj sobie jakichś dużych celów.


@paw4da: wiem, ze duzo w pol roku nie zrobie, ale przynajmniej bede mniej ociezala

@kasia-srasia: powodzenia kulko, coś oprócz diety? jakieś sporty, wygibasy ?


@Blahblahaa: chodze juz od jakiegos czasu po 1-2h, zmienie to w szybki marsz od jutra, a zeby zaczac biegac, musze
  • Odpowiedz
@kasia-srasia: chcesz się pobawić w prawdziwe ekstremum to ten 1 kcal dziennie rozłóż tylko na obiad i kolację wybierając posiłki z jak najmniejszą ilością cukrów prostych (bo jak wtedy się nachapiesz to masz szybki skok poziomu glukozy we krwi i nadmiar od razu napierd@la w tłuszcz), i nie jedz śniadań bo przez noc, teoretycznie, wykorzystujesz zapasy glikogenu w wątrobie i wszystko co robisz rano bez śniadania napędzane jest głównie energią
  • Odpowiedz
@nbhd: e, ebz sensu, jojo gwarantowane i psychiczna zarzynka, ktora sie skocnzy epwnie kilogramami na plus. niech to robi powoli jak czlowiek a widoczne efekty ebda ja napedzac
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: jak potem wrzuci śniadania, utrzyma aktywność fizyczną a obiady i kolacje będą takie same jak wcześniej to teoretycznie powinno się udać utrzymać niską wagę
  • Odpowiedz