Wpis z mikrobloga

#smiecizglowy Podsumowanie

Dzisiaj jest dziesiąty tydzień odkąd zacząłem moją serię. Była to ciekawa rzecz i wniosła do mojego życia coś nowego. Dotrzymałem słowa i przynajmniej raz w tygodniu coś dodałem, jakiś wpis o byle czym co akurat siedziało mi w głowie i wwiercało mi się w umysł. Wyrzucanie tego było dla mnie kojące, a także odkryłem że lubię pisać i są nawet osoby, którym moje wypociny się podobają, co też dawało mi motywację do tego, by pisać dalej.

Nie jest to koniec, a początek czegoś nowego. Zostawiam ten tag i będę wrzucał tutaj za każdym razem coś co akurat siedzi mi w głowie, nie obiecuję wam jednak, że wpisy będą raz w tygodniu, tym razem wszystko będzie zależało od mojego samopoczucia. Możecie teraz w jednym tygodniu dostać 10 wpisów, a potem kilka tygodni możecie nie dostać nic. Jednak podoba mi się pisanie, więc sobie nie odmówię tego. Mam teraz nawet mały notatnik w telefonie, na którym zapisuję sobie tematy na kolejne wpisy, w tej chwili mam cztery, więc spodziewajcie się wkrótce wpisów 11, 12, 13, 14.

Tag #smiecizglowy ma 8 obserwujących, co jest wynikiem o 7 lepszym, ponieważ nie spodziewałem się, że ktoś oprócz mnie to zrobi. Moje wpisy dostały 65 plusów łącznie, co jest wynikiem o 65 plusów więcej niż się spodziewałem. Jednak najwięcej dla mnie znaczyły wasze komentarze pod wpisami, gdzie zostawialiście swoje opinie odnośnie tego co napisałem. Przychylne bądź nie, każda jednak była dla mnie wartościowa, a nawet parę osób pochwaliło mnie na pw, co sprawiło że naprawdę chciało mi się pisać i nie mogłem się doczekać kolejnego tygodnia i moich kolejnych śmieci z głowy.

Dziękuje wszytkim za plusy, komenatrze i suby, daje mi to niesamowitą motywację i aż chce się to robić. W każdym razie teraz się zabieram za nowe wpisy. Mam pewną sentencję odnośnie śmiesznych obrazków i tego jak memami sprzed 10 lat zdobyłem więcej plusów niż starając się pisać coś bardziej złożonego. Słyszeliście może też o twórcach google? Na pewno kojarzycie Billa Gates'a, albo Steve Jobs'a, kto z was kojarzy tych dwóch panów, którzy założyli google? A co sądzicie o wulgaryzmach?

To wszystko w moich kolejnych wpisach. Dziękuję za uwagę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołam osoby, które plusowały moje wpisy ( ) musicie mi wybaczyć, po prostu wam dziękuję za wsparcie, nawet w formie tego małego plusika

@vegetator21 @scruffy-duffy @drWind @Bomfastic @Martiniii @ZeT_ @feainewedd_ @luki-p @fajny_kapelusz @HaranaVala @CampTrump @FarmaceutaAmator @DizzyEgg @unknown_caller @matwes @Blurope @MonastyRRR @specjalista_wysokiej_klasy @Wiskuu @mieszkamzmamusia @danlenoir @Forhekset
  • Odpowiedz