Wpis z mikrobloga

Nienawidzę Cities: Skylines za jendą rzecz. Jest to #!$%@? car pocketing. Kto to #!$%@? wymyślił, 100 ludzi wysiada z metra i 20 z nich wyjmuje nagle samochód z kieszeni, przez co robi się niemiłosierny korek. Nie mogę tego gówna nawet z TM:PE pokonać, co z tego, że nawet już zacząłem ogarniać czasowe sygnalizacje, które bieżący ruch fajnie rozkładają, natomiast jak się pojawi dodatkowych 40 aut z car pocketingu, to się tworzą 2 koreczki, jeden na skrzyżowaniu, a drugi przy wyjściu z metra. Co to #!$%@?, Dragon Ball, że mają samochody w kapsułkach czy jaki #!$%@??

Ale się #!$%@?łem przez taką grę, niech wezmą się za ogarnianie nowego silnika a nie wypuszczanie bezsensownych dlc.
#citiesskylines
  • 3
@mydlina: też kiedyś nad tym ubolewałem ale po zastanowieniu się i przeczytaniu dlaczego tak się dzieje zacząłem projektować inaczej komunikacje miejską

Tutaj gość pisał o tym https://steamcommunity.com/app/255710/discussions/0/1735463620080635355/

Czyli ludzie starają się przemieścić z domu do pracy/sklepu najbardziej optymalną trasą dla nich. Jeśli podróż trasą transportu publicznego zbyt długo trwa wybiorą samochód, jeśli jest za daleko do jakiegokolwiek przystanku również wybiorą samochód. Metro najczęściej skraca czas i dystans ich podróży do miejsca