Wpis z mikrobloga

@MientkiPajonk: "Szadołban" czy też ban dla wpisu - oznacza że otrzymanie niniejszego skutkuje zablokowaniem konkretnego lub wielu wpisów użytkownika tak że jest niewidoczny w gorących. Wpis może mieć 10 000 plusów ale mimo wszystko będzie niewidoczny w gorących i nikt więcej poprzez gorące go nie zobaczy.
  • Odpowiedz
@MientkiPajonk: @trll: no bez sensu.
Kilku dzbanów zmówi się na konkretną godzinę i doda mnie na czarno a przez to wpis dostaje bana i znika z gorących. Jak widać występuje tu jawne manipulowanie treścią na co moderacja przymyka oko.
Dlaczego tak pewnie swoich słów piszę? Otóż prawie zawsze ban następuje między godziną 10:45 a 11:00. Tak jak i teraz.
Czyli dzbany zmówili się że wchodzą na mirko o godzinie 10:45
  • Odpowiedz
@trll: jest taka możliwość bo tą i z dzbanami właśnie mam w opcjach. Tylko tu zastanawiająca jest ta magiczna godzina 11:00 około której wpis na tygodniu spada z rowerka a na weekend już nie spada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzidek_nowak: imsoproudofthiscommunity.jpg
Dziekuje Ci za Twoja ciezka prace i cierpliwosc. Pamietaj ze nie jestes sam i ze kropla drazy skale, nie sila lecz czestym padaniem.
Ja chcialbym zeby bylo jeszcze do 200 chociaz ale its okay to be straight tez moze byc.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: A nie ma przypadkiem jakiegoś narzędzia do wołania użytkowników? Czasami niektórzy wołają po ponad 1000 osób i nie chce mi się wierzyć w to, że robią to ręcznie.
Popytaj innych, czy da radę jakoś szybciej zawołać plusujących.
  • Odpowiedz