Wpis z mikrobloga

#!$%@? psychika moja...

Czuję, ze kurs się #!$%@?. W sumie to jestem pewien, że polecimy poniżej 10 000$, ale mój mózg mi nie pozwala sprzedać, bo wziąłem kalkulator i policzyłem ile jestem w plecy (w plecy zysku oczywiście), gdybym sprzedał po 14 000$ xD teraz to się nie opłaca sprzedawać.... i tak będę siedział jak ta #!$%@? i zaglądał jak spadamy w otchłań i nic nie zrobię, bo z każdym poziomem niżej będę tylko czekał aż wróci na 14 000$.

Pewnie wróci, ale ile przez ten czas mógłbym mieć bitków...

Holder to #!$%@? stan umysł.

A przeciez to jedenaście koła to był szczyt tydzień temu, teraz to dołek. A idź pan w ....

#bitcoin #kryptowaluty
  • 35
@goly8622: Witamy w krypto, każdy holder tak rozumuje. A może by tak następnym razem sprzedać połowę z zyskiem i czekać na pullbac? Jesteś w grze i masz środki na odkupienie po spadkach i w ostatecznym rozrachunku wyjdziesz na większy plus.
@goly8622: gorzkie żale na początku byczego marketu? Nie za wczesnie? Każdy tu miał szanse i jest w plecy na tym czy innnym . Niektórzy już na krypto emeryturze inni liczą że się uda zarobić wiecej i wiecej
@goly8622: Brak potencjalnego zysku to nie strata. Zerknij na to ile zarobiłeś od momentu kupna. Dodatkowo rob założenia kiedy sprzedasz po tym jak kupisz i realizuj strategie zanim obserwować cały czas i na podstawie emocji podejmować pochopne decyzje, albo nie podejmować wcale. :))) Chyba, ze grasz perm hodl na longterm to inna sprawa. Tyle z teorii :D