Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki macie wiek, zarobki, oszczednosci?
Proponuje tutaj pisac - ZACHECAM DO ROBIENIA TEGO ANONIMOWO (MIRKOWYZNANIA MAJA TAKA FUNKCJE, PONIZEJ ZNAJDUJE SIE HIPERLACZE DO ODPOWIEDZENIA W TYM WPISIE ANONIMOWO w komentarzach wg nastepujacego schematu. Jestem bardzo ciekawy jak to wygladam.

1. Wiek
2. Wyksztalcenie
3. Wykonywany zawod
4. Zarobki
5. Oszczednosci
6. Ile miesiecznie wydajecie?
7. Czy oszczedzacie na emeryture?

U mnie to wyglada nastepujaco:

1. 24 lata
2. finanse
3. ksiegowy w korpo
4. 4k na reke
5. 30k
6. mieszkanie i oplaty 600zl, 1k zl kredyt na mieszkanie, 1k zl jedzenie, 100zl karta miejska, no i jakies #!$%@?. ok. 2900zl kosztow stalych ktore nie zmieniaja sie w kazdym miesiacu. wydatek na buty/ubrania/itd. potrafi jednak zabolec. staram sie oszczedzac minimum 300-500pln na miesiac, ale ciezko sie to udaje z takiej pensji.
7. nie. ale mysle czy nie zaczac oszczedzac 100 pln/mc. planuje zostac w Polsce na cale zycie i mysle nad jakims funduszem OFE.

#finanse #zarobki #ankieta #kiciochpyta #zarobki #pracbaza #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 15
  • Odpowiedz
TrzeźwaMaciora: 1. 27 lat
2. wyższe - inż. informatyki
3. programista w małej firmie (11 osób), w dużym mieście wojewódzkim
4. 5400 PLN po opłaceniu księgowej i haraczy państwowych
5. 176k
6. mieszkanie (mieszkam u rodziców, dokładam się), i opłaty (czynsz, prąd, internet) - 470 zł (zimą 570 zł), 210 zł bilet miesięczny + czasem 700 zł na jakieś pierdoły typu jedzenie zamawiane, gra na kompa itp., średnio co miesiąc odkładam ok. 3800 PLN - aktualnie zbieram na własne mieszkanie - wkład do kredytu hipotecznego na 35 lat i jego kapitalny
  • Odpowiedz
ChytryMurzyn: Podaję info także dla żony, bo aktywa mamy wspólne
1. 43 lata, 39 lat
2. Inżynier elektronik, historyczka sztuki
3. Przedsiębiorca (IT), przedsiębiorczyni (budowlanka)
4. Łącznie 20-30 kPLN miesięcznie.
5. 6-7 kPLN koszty stałe naszego gospodarstwa domowego (2+1), 1500 dajemy starszej córce, która jest już na studiach (oprócz tego sobie dorabia i ma stypendium naukowe). Czyli jakieś 8500, max 9000
  • Odpowiedz
Mieszko: 1. 21
2. średnie (technik informatyk)
3. Tech support
4. ~4k netto
5. <2k - obecnie większość kasy inwestowałem w swoje potrzeby (sprzęt, ubrania, samochód etc.) oszczędzać dopiero mam zamiar zacząć.
6. 600-800 paliwo (myślę o przeprowadzce bliżej miejsca pracy) / 500 zobowiązania (raty 0%, abonament, księgowość etc.) / mieszkam z rodzicami (obecnie bez jakichkolwiek opłat z tym związanych) / 200-400
  • Odpowiedz
Habao: 1. Wiek 44
2. Wyksztalcenie średnie
3. Wykonywany zawod spawacz
4. Zarobki 3 tys euro netto
5. Oszczednosci 150 tys zł
6. Ile miesiecznie wydajecie? 500 euro wynajecie pokoju w hotelu, 500 euro jedzenie, 1000 euro oszczednoscie, 1000 euro na bieżace zycie ktore zacząłem od zero dwa lata
  • Odpowiedz