Wpis z mikrobloga

hejże ho, chce ktoś czikaczento? zmieniłam auto na grand scenica XDDDDDDDD i nie mam co z nim zrobić, 1500 do negocjacji, chciałabym żeby nowy mechanik mnie nie zabolał aż tak bardzo ( ͡ ͜ʖ ͡) taguje #czarneblachy

tu co napisałam w ogłoszeniu:
VIN: SUF17000000162841
Pierwszy właściciel, po dziadku, do 2018 garażowany, zadbany, w dobrym stanie, jeździ :D
Ważny przegląd do 26.04.2020.
OC do 21.01.2020
Z minusów to zaczął "pyrkać" i chyba trzeba wymienić/załatać rurę od tłumika , szyba od strony pasażera nie otwiera się do końca, dach bagażnika trzeba trzymać ręką.
Auto robi furorę na wszystkich imprezach i spotkaniach rodzinnych, przeżyło podróże podczas upałów, odpala bez modlitwy w zimie, bardzo ładnie służy, budzi zainteresowanie na ulicy, choć wszyscy chcą cię nagle wyprzedzić...
Ostatnio usłyszałam bardzo mądre zdanie, że jak umie się jeździć cinquecento to wszystkim człowiek pojedzie - to prawda, bo wymieniłam taką małą mysz na metaforyczny czołg, a wspomaganie kierownicy prawie doprowadziło mnie do łez szczęścia. Także dodatkowym atutem jest większe docenianie aut późniejszych, doskonały prezent dla żony czy na osiemnastkę (;

A tak serio to rozstaję się z bólem serca, chętnie bym go sobie zostawiła na przejażdżki po Hucie w sukience w grochy przy Krzysztofie Krawczyku, jednak mieszkanie na krakowskim blokowisku rodzi problemy z jednym miejscem parkingowym, a co dopiero dwoma.
W razie pytań - pytać, na ile umiem tyle odpowiem XD

a tu link do ogłoszenia: http://www.auto.pl/gielda/offer_aol.php?aol=o4169182&serwis=biuro
#pokazauto #sprzedamauto #krakow #zlomnik a se otaguje staruszka
lunaria - hejże ho, chce ktoś czikaczento? zmieniłam auto na grand scenica XDDDDDDDD ...

źródło: comment_MXmwlOYrL1x22TJSeW3psnw4Btkoh1di.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@lunaria: ło kurde, pierwszy wypust bez klapki... no ładna sztuka, jakbym miał gdzie postawić - niby domek, niby podwórko, ale nie mam miejsca na następny garaż :/ tak bym kupił, bo mam chrapkę na CC, mam nadzieję, ze pójdzie w dobre ręce.
  • Odpowiedz
@PostironicznyPowerUser: największy minus tej oferty to 700 pod maską, ale prócz tego, to normalne auto, gdzie normalnie usiądziesz, w przeciwieństwie do malucha, no i kawał historii "polskiej" motoryzacji ;]. Ponoć Fiatowi miałoby się bardziej opłacać budowa fabryki od nowa, ale jednak zdecydowali się na inwestycję w FSM. No i ładny jest po prostu imo.

Dla mnie symbol lat 90, kiedyś taki CC to było coś. O Sportingu nawet nie mówię,
  • Odpowiedz