Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Taktojaaa: no zapraszam zyc na wsi odizolowanym od spoleczenstwa gdzie zeby skoczyc do sklepu trzeba zapietdalac 10 minut samochodem, zajebisty rozwoj zainteresowan dla dzieci i wielkie perspektywy
  • Odpowiedz
@Mescuda: @Hollaholla: Urodziłem się na wsi na podlasiu w której żyje dzisiaj ok 50 osób. Gdyby nie mój zapał i upartość to do dzisiaj bym siedział i doił te kilka krów. Spierdzieliłem z domu i dostałem się do dobrego liceum. Pracowałem i się uczyłem jednocześnie. Potem przeprowadziłem się ponownie - do dużego miasta na studia. Tam studiowałem zaocznie to co kocham, w tygodniu pracowałem.

Skończyłem tylko co studia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Taktojaaa: no własnie ty przez wies musisz z---------c jak glupi na to co ludzie z miasta dostaja od starych na osiemnastke za nic :))) i kto powiedzial ze tylko narzekamy, tez sie staramy ale odechciewa sie widząc jak Oskarki maja wiecej za darmo
  • Odpowiedz
@Hollaholla:
Ale po co mam się porównywać do kogoś? Dla mnie to ogromny sukces to co zrobiłem, jestem z tego dumny. Doszedłem do tego absolutnie sam, i właśnie z tego się cieszę. Jeśli i wy będziecie dalej patrzyli na to jak ma ktoś inny to ponownie - zawsze będziecie nieszczęśliwi. Zawsze znajdzie się ten który ma lepiej, ten który jest przystojniejszy, ten który ma większy majątek.

@PejkarVEVO: i
  • Odpowiedz
@Mescuda: jak ja gnije z tych wieśniaków z wykopu xd Gdybyście keidyś zobaczyli jak wygląda życie w miescie, np. takiego chłopaka z biednych familoków na ślaśku to by wam przeszly te żale. Przegrywy są wszędzie w kazdym panstwie i kazdej grupie spolecznej, na wsi i w metropoliach, get used to it
  • Odpowiedz