Wpis z mikrobloga

@resident28: Nie warto, to są jedne z najdroższych ponad. Jakiego efektu oczekujesz? Postaram się coś doradzić.
Jak wcześniej używałeś tylko syfu z drogerii, to reuzele będą najlepsze na początek.
  • Odpowiedz
@Kieres właśnie tak się zastanawiałem czy może być aż taka różnica w jakości jaka jest w cenie. Używałem tego phenomenal got2b, Beach look (dotychczas najlepszy z wymienionych) , taft molding Clay jeszcze paru innych niegodnych uwagi gum/past. Mam włosy ok 8cm na górze i krótkie boki. I układam zawsze w stylu blumaan jak ma krótkie włosy. W sensie do przodu i do góry grzywka.
Spróbuję tej polecane przez Ciebie. Oczekuje żeby efekt
  • Odpowiedz
@LeBronPL: @Morenk4:
generalnie pasty got2b są niezłe, przerobiłem akurat je wszystkie i mam takie sporzerzenia:
1. beach surfer jest dobra na krótkie i średnio długie włosy, zostawia matowy efekt, trochę skleja oraz puszy czupryne
2. zielony phenomenal, bardzo podobny do beacha z tym że jest bardzo dobry na włosy o średniej długości, efekt działania podobny do beacha, ciężko jest ogarnąć włosy po ok 2-3 godzinach, na początku włosy są sklejone
  • Odpowiedz
@kupidyn_ciemnooki: To tylko przykłady. Każdy sprytny wie, ze jeżeli on ma z tego bonusy, nie trzeba być Einsteinem. Wejdź sobie na stronę pomady.pl czy pomadour.pl i tam będziesz mieć opisy. Jak nie ma na stanie to szukaj po Allegro.
  • Odpowiedz