Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 129
Kurde czy już osoby prywatne nie sprzedają samochodów?

Co nie pojadę/nie zadzwonię to wszystko tylko handlarz, który na większość pytań odpowiada "panie nie wiem". Do tego oczywiście jak to handlarz, musi się zachowywać i odzywać jak niewychowany burak :(

#oswiadczenie #samochody
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Kombinat: jak 6 lat temu chciałem kupić auto to było to samo. Nic się widzę nie zmieniło. I jeszcze człowiek jechał do niego, jako do os prywatnej, a tu komis. I też żadnej wiedzy o sprzedawanych samochodach. Po kilku miesiącach wkurzyłem się i kupiłem nowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Jonn: jak można szukać samochodu kilka miesięcy XD?
Ludzie to chyba naprawdę szukają 25 letniej igły klasy premium, trzymanej pod kocem.
  • Odpowiedz
Co nie pojadę/nie zadzwonię to wszystko tylko handlarz


@Kombinat: z moich obserwacji wynika ze to zależy od ceny auta. Jak chcesz kupić tanio to większość ofert to handlarze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ksiak: ja mam taką ciotkę która najlepiej się czuję jak jest na kupnie bo może sobie przeglądać zastanawiać się itd. a najbardziej nieszczęśliwa jest jak już kupi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kupno samochodu używanego to jest tragedia. I miesiące poszukiwań.


@jaca_pump: Dokładnie. Kupiłem auto używane 2 razy w życiu. Raz mnie ładnie w #!$%@? zrobiono, drugim razem auto spełniło oczekiwania ale szukanie i jeżdżenie po Polsce zajęło mi sporo. Dlatego kupuję tylko nowe auta bo mam wyrąbane na tych ściemniaczy. Wiadomo, że dość często te fajne okazje idą wśród znajomych czy rodziny.
  • Odpowiedz
@lossiemkos89: no tak, tyle tylko, że przez telefon wszystko cacy, przyjeżdżasz na miejsce wychodzi mirek handlarz pokazuje auto i nie wiesz czy mu #!$%@?ć w zęby czy co... bo auto jest kompletnie inne od tego o czym on opowiadał
  • Odpowiedz