Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 129
Kurde czy już osoby prywatne nie sprzedają samochodów?

Co nie pojadę/nie zadzwonię to wszystko tylko handlarz, który na większość pytań odpowiada "panie nie wiem". Do tego oczywiście jak to handlarz, musi się zachowywać i odzywać jak niewychowany burak :(

#oswiadczenie #samochody
  • 36
  • Odpowiedz
@Kombinat: No ja zostawiam auto w rozliczeniu, już wolę być parę tysięcy stratny i mieć spokój niż użerać się z januszami którzy cmokają, że auto które ma 270 000 przebiegu autostradowego ma jakieś odpryski od kamieni...
  • Odpowiedz
@Neoplan: patrzcie jaki burżuj ;)
Nie jestem cmokającym januszem, wiem na jakie auto mnie stać i czego od takiego samochodu mogę wymagać. Mimo wszystko sprzedawanie szrotu jako ideał jest trochę przykre
  • Odpowiedz
@Kombinat: No ale takie są moje doświadczenia. Jak uczciwie wystawiasz samochód, to żaden prywatny polski klient go nie kupi przez 3 miesiące (chociażby dlatego że auto ma 6 lat i przebieg powyżej 200 000 km)
  • Odpowiedz
@Kombinat: możesz zawsze skorzystać z usług firm zajmujących się tym. szukają Ci auta, wybierasz które pasuje i jadą obejrzeć. na miejscu dzwonią opowiedzieć co i jak, podejmujesz decyzje i masz zaraz auto.
  • Odpowiedz
@krootki
Takie historie maja miejsce jak szukasz konkretnego modelu,w konkretnej specyfikacji. Wowczas to trwa i trwa.
A jak masz wymagania w stylu cztery drzwi,z wyposazenia klima to idzie wyrwac fajne auto za fajne pieniadze.
  • Odpowiedz
@Kombinat: sprzedają. Niedawno kupowałem i mogę dać Ci 2 rady: szukaj od pierwszego właściciela ( dzwonisz i pytasz czy na dowodzie jest osoba z którą będziesz oglądał auto i podpisywał umowę) - w razie problemów wiesz do kogo uderzać i nikt nie będzie się zasłaniał że on nic nie wie to musiał być drugi właściciel/ handlarz etc. Dwa: jeżeli szukasz bezwypadkowego i mówią że jest to od razu pytaj czy
  • Odpowiedz
  • 1
@Kombinat aut jest tysiace, ale jak ktos ma autobus pewne i przebieg niewielki to sie go rzadko pozbywa, ew ktos ze znajomych lapie pierwszy, reszta to szczescie w poszukiwaniu, ja sam handlarzy omijam bo wiem ze licznik przekrecony a auto wypucowane pod sprzedaz, i najtansze oferty z neta to shit, omijac
  • Odpowiedz
@Kombinat: jak masz samochód bez dzwona, serwisowany regularnie to nie będziesz musiał ogłoszenia wystawiać bo ktoś wśród znajomych kupi. Sam bym wolał z pewnego źródła kupić samochód z przebiegiem 150k+ km niż igłę od handlarza z przebiegiem 50k km
  • Odpowiedz
@Kombinat nie kazdy. Tylko ja np niedawno wystawilem auto to mnie handlarze zaatakowali tak absurdalnymi propozycjami, ze po 2 tygodniach sprzedałem członkowi rodziny. Za 1/3 ceny. #!$%@?ć handlarzy
  • Odpowiedz
szukalismy ostatnio auta na dojazd do pracy, tak do 5-6 cos nie trupiastego. U handlarzy to same dziadostwa. Jak juz to ogarniety komis i cos z niemiec poszukac to moze sie trafi ale masa czasu na to pojdzie. Dzisiaj ogladalem w komisie to tak polatane auta ze tragedia. Za 15 letnia polowke licza sobie 10k :D
  • Odpowiedz