Wpis z mikrobloga

#ps4 W jakiej cenie można kupić okazjonalnie pady do ps4 dualshocki ? Widziałem po 159 na allegro i wydaje mi się to dobra okazja.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MisPluszowyZWadaWymowy: @Mega_Smieszek: O cholera, nawet nie wiedziałem, że mam wybór :D Chcę żeby był jak najtrwalszy. Nie katuje za dużo padów, jestem raczej casualowym graczem. Czasem jakiś tytuł wciągnie mnie na kilkadziesiąt godzin ale raczej nie bijatyki czy inne zręcznościówki. Co polecacie?
  • Odpowiedz
@mafiafb: nie masz, v1 już nie sprzedają dawno. Jak widzisz gdzieś nowy v1 to na bank podróbka. A i na allegro padów nie kupuj, chyba że od znanego sklepu, za dużo jest podróbek który ciężko odróżnić na pierwszy rzut oka, a jakość działania jest podobno wyraźnie gorsza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robvan: Bo 1) Guziki się zacinają, 2) Trzymasz L2 i postać idzie do przodu xD, 3) GUZIKI SIEM ZACINAJOM (°° , 4) Non stop trzeba przedmuchiwać gałki bo coś zacina

I naprawdę z początku myślałem, że może jakieś brudne łapy mam ale nie! Masa ludzi narzeka właśnie na to. Jedyny plus to taki, że gałki są wytrzymalsze xD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ad.2. to właśnie mi się przydażyło :D dlatego muszę wymienić pada. Myślałem o daniu do naprawy ale jakoś nie wierzę, żeby to dużo pomogło i było skuteczne.
  • Odpowiedz