Wpis z mikrobloga

  • 0
@rzep nie, bo nie uważam że to było nawolywanie. Jak chcesz to mogę przesłać to co wypisujesz do Ordo Iuris, oni reprezentują tego pracownika. Trochę cię pociągną po sądach za pomówienia.
  • Odpowiedz
nie, bo nie uważam że to było nawolywanie. Jak chcesz to mogę przesłać to co wypisujesz do Ordo Iuris, oni reprezentują tego pracownika. Trochę cię pociągną po sądach za pomówienia.


@grucki: Twierdzisz, że ten człowiek nie wypisywał treści o przywiązywaniu homoseksualistom kamieni do szyi i wrzucaniu do wody i o karaniu homoseksualizmu śmiercią?
  • Odpowiedz
myślę że w tej sprawie nieważne jest co ja myślę tylko co myślą adwokaci reprezentujący tego człowieka i sąd. Chcesz się przekonać?


@grucki: No i to dopiero zobaczymy, prawda?

A to twoje grożenie mi - żałosne.
  • Odpowiedz
Jak chcesz to mogę przesłać to co wypisujesz do Ordo Iuris


@grucki: wysyłaj i jeszcze moje dorzuć, nie zapomnij tylko wysłać na koniec zacytowanej wypowiedzi tego zwolnionego pracownika. Jeśli uważasz, że jego wypowiedź jest w porządku i nie nawołuje do złych rzeczy, to naprawdę musisz być zaślepionym człowiekiem lub po prostu mentalnym dzieckiem, któremu światopogląd się sypie i musi potupać nóżką, ignorując przy tym fakty. Już wczoraj na główne widziałam
  • Odpowiedz
ja ci nie grożę. Pomawiasz bezpodstawnie człowieka więc widocznie masz ochotę sobie połazić po sądach. Twój wybór.


@grucki: Oczywiście, że mi grozisz. Grozisz mi wzywaniem na policję i chodzeniem po sądach bo pomawiam biednego pracownika, co to uważa, że homoseksualistom trzeba przywiązywać kamienie do szyi i topić w wodzie.

Jesteś dosłownie tym kolesiem z obrazka.
rzep - > ja ci nie grożę. Pomawiasz bezpodstawnie człowieka więc widocznie masz ochot...

źródło: comment_evafI3taM3rtYMBMMX97JwqeQnVyWa4V.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep: na policje? Nigdzie nie pisałem o policji. NIE KŁAM. Informuje cie jedynie, że adwokaci z Ordo Iuris, którzy reprezentują człowieka zwolnionego z IKEI wytaczają osobne, cywline pozwy o ochronę dóbr osobistych.
  • Odpowiedz
Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: 'biada temu, przez którego przechodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich". A także: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich.

@grucki: tutaj link.
  • Odpowiedz
wiesz co to jest cytat?


@grucki: Wiesz, że on to przytacza na poparcie swoich słów?

Rozumiem, że wg. Ciebie radykalni islamiści mówiący o mordowaniu niewiernych tylko cytują Koran, a nie nawołują do zabijania?
  • Odpowiedz
na policje? Nigdzie nie pisałem o policji. NIE KŁAM. Informuje cie jedynie, że adwokaci z Ordo Iuris, którzy reprezentują człowieka zwolnionego z IKEI wytaczają osobne, cywline pozwy o ochronę dóbr osobistych.


@grucki: Jaka różnica? W dyskusji internetowej grozisz mi zgłoszeniem mnie do prawnika/policji/prokuratury żeby mnie przestraszyć.
  • Odpowiedz
Bo w AS mają inne prawo które wprost karze za homoseksualizm i transseksualizm. Takie broszurki byłyby więc nielegalne. W Polsce nie są, więc czemu ich nie rozsyłać?


@bialysep: to IKEA skoro uważa że wspieranie praw LGBT to OBOWIĄZEK powinna brzydzić się pieniędzy o homofobicznych arabów i nie handlować z nimi.
Pieniądz nie śmierdzi. Takie to ich szlachetne ideały.
  • Odpowiedz
to IKEA skoro uważa że wspieranie praw LGBT to OBOWIĄZEK powinna brzydzić się pieniędzy o homofobicznych arabów i nie handlować z nimi.

Pieniądz nie śmierdzi. Takie to ich szlachetne ideały.


@Kolsky: Pretensje mam do Boga, który dał AS ropę i uczynił ich potęga. A Polsce dał tylko jabłka i węgiel.
  • Odpowiedz
@rzep: jeszcze raz. Pomówiłes tego człowieka o nawoływanie do morderstw. Prokuratura nie postawiła mu zarzutów, nikt nie zgłosił zawiadomienia, RPO nie zgłosił zawiadomienia, środowiska LGBT nie zgłosiły,ty również nie zgłosiłeś, NIKT. Każdy zdrowo myślący człowiek wie że to nie jest nawoływanie do morderstw.
Jak mówię że ten człowiek powinien się przed takimi jak ty bronić się w sądzie (i to robi) to ty udajesz ofiarę i płaczesz że cię straszę.
  • Odpowiedz