Wpis z mikrobloga

CityBee + Airbnb + Hive (odnawialne 20 minut) + UberEats + Lime info

Dajcie plusika( ͡ ͜ʖ ͡) (prawie 2 tygodnie bez wpisu na moim tagu :( )

CityBee
1. 20 zł na start w CityBee bo wpisaniu kodu QR4GE Kod ważny 3 miesiące
2. Dla obecnych użytkowników: darmowe odblokowanie i 5 minut jazdy dla wszystkich.
Wystarczy wpisać kod zniżkowy "LUNCH" ważne do końća miesiąca.

Kod też działa na samochody cieżarowe które są do wypożyczenia niemal w całej Polsce, hulajnogi są tylko w Warszawie póki co.

Aplikacja: CityBee Google Play | CityBee AppStore
---------
Airbnb
Czas wakacji - mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników Airbnb - czyli możliwość wynajęcia hotelu, mieszkania, pokoju na całym świecie :) Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)

---------
To chyba ostatnie dni by sobie odebrać 75 zł na dowolne usługi lub wypłacić po prostu gotówkę + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł

Ja osobiście gorąco polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---------
UberEats weszło do Lublina
Kod eats-pbwz7aw5ue daje -15 zł na pierwsze zamówienie

Usługa jak i kod działa również w Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Aglomeracja Śląska, Gliwice, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź.

Aplikacje: UberEats: Google Play | UberEats AppStore
---------
hive - do jutra czas by się zapisać więc przypominam
20 minut odnawialne co miesiąc od Hive

Jeżeli jesteś posiadaczem Warszawskiej lub Wrocławskiej Karty Miejskiej/UrbanCarda, możesz każdego miesiąca dostać za darmo 20 minut na przejazdy z hive, aż do grudnia 2019 roku. Aby uzyskać swoje darmowe minuty, potrzebujesz wgrać następujące dokumenty:

* Kartę Miejską/UrbanCard ze zdjęciem (podobno można tez samą legitymacją studencką)
* Jedno selfie

W aplikacji w menu Konto pojawiła się odpowiednia zakładka do przesłania.

Darmowe 20 minut jest odnawiane na początku każdego miesiąca, aż do grudnia 2019.
Niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejny miesiąc.
Oferta ważna od 29 maja do 29 czerwca 2019.

Więc może w lipcu pojawią nowe promocje i kody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---------
Lime - wrzucam jako info (choć słabo to opłacalne)
Od 18 czerwca ok godziny 20 w Polsce została udostępniona funkcja rezerwowania hulajnóg Lime 

Rezerwacja kosztuje 50 gr za każdą minutę a maksymalny czas rezerwacji to 15 minut. W czasie rezerwacji jak można się domyślić nikt inny nie może takiej zarezerwowanej hulajnogi odblokować. Rezerwację można anulować w każdej chwili (środki jednak zostaną pobrane)

---
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy #hivekodyodlubiekiedy

#citybee #ubereats #lime #hive #lublin #warszawa #wroclaw
LubieKiedy - CityBee + Airbnb + Hive (odnawialne 20 minut) + UberEats + Lime info 

...

źródło: comment_z2z3jLAGiuGfIUPgbTcBYwtrGREXVO72.jpg

Pobierz
  • 27
@Reepo: racja mogłem też wrzucić info, że

weszły hulajnogi Bird do Wrocławia.

Bird - 20 zł
W aplikacjipo potwierdzeniu mailowym konta i dodaniu karty podaj kod MSTYLL w sekcji PŁATNOŚĆ - dodaj kod 

Kod nie ma terminu ważności.

NIe wiem od czego to zależy ale niektórym wchodzi, a niektórym nie. Zgłosiłem spraę do supportu Bird, w razie czego będę informował więć jak możecie to się wstrzymajcie jeszcze z pierwszą jazdą :D