Wpis z mikrobloga

Jest gdzieś w #wroclaw #krakow jakiś fajny sklep gdzie jest duża wystawa droższych monitorów gamingowych albo foteli gamingowych lub ergonomicznych, żeby sobie usiąść, przymierzyć itd.?
Będę się wybierał w najbliższym czasie do obu tych miast, a u mnie w media marktach itp. to najczęściej jakiś tani jeden fotel, a z monitorów max coś za 900 zł.
#!$%@? kupować coś takiego droższego i nawet nie zobaczyć na żywo jak to wygląda.

Strasznie zazdroszczę jak widzę na filmikach youtuberów jakie sklepy mają np. na Tajwanie, wchodzisz a tam karty graficzne i płyty główne na półkach jak w biedronce, ehh...

#pytanie #pcmasterrace #komputery
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Murasame: jeśli chcesz ergonomię to olej gamingowe fotele. To tylko marketing sprawił że są popularne bo z ergonomią to one wiele wspólnego nie mają.

Sprawdź choćby polskie firmy takie jak profim, bejot czy nowy styl.
Jeśli chcesz coś z ciesiecioletnia gwarancją to szukaj foteli marki Herman Miller (2500zl) lub RH Chairs (około 2400), albo Kinnarps lub Steelcase (ok 3k). Ostatnie 2 mają 5 lat gwary.

Kieruj się funkcjami opisanym w filmie
@silentpl: Ja ten temat znam doskonale i wiem jakie co ma zalety i wady. Możliwość rozłożenia fotelu gamingowego do pozycji leżącej do duży plus, dlatego chciałbym sobie potestować różne fotele w jakimś salonie.
@Darth_Gohan: mamy w pracy i Markusy i DX Racery i są fani i tych i tych ¯\_(ツ)_/¯ niektórzy oddali DX bo za wąski w barkach i nie mogli wygodnie siedzieć, ja mam Markusa i jest ok, ale pół centrymetra za wysoki (nie dla kurdupli), więc nie ma co na siłę wciskać. No i markus nie ma regulowanych podłokietników