Wpis z mikrobloga

Wspólnie z #niebieskipasek zastanawialiśmy się nad tym, czy dziecko to w ogóle dobry pomysł? Jak pomyślę, że mogłoby żyć słabo, tj. w cierpieniu, bez ambicji lub w ogólne w ogólnopolaczkowym #!$%@? to się odechciewa. A jak dorzucić do tego perspektywę zmian klimatu i rzekomej umieralności ludzkiego gatunku (w co, de facto, wierzę mocno) to stwierdzam, że nawet uśmiech bombelka mam w poważaniu.

Co myślicie?
  • 85
  • Odpowiedz
@kochaj_kitku: dokładnie tak myślę, plus dzieci są okropne, dużo kosztują i niszczą ci marzenia, do tego nie możesz z nimi podróżować autostopem po świecie bo powiedzą że jesteś nieodpowiedzialny. Więc my z niebieskim postanowiliśmy nigdy nie mieć dzieci i nagle jakby ktoś nam ogromny ciężar zdjął z barków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kochaj_kitku:
ostatnio dużo i tym myślę i stwierdziłem, że jestem zbyt dobrym człowiekiem żeby sprowadzać kolejna istnienie na ten świat i skazywać je na wszystkie cierpienia
swoje instynkty można zaspokoić np poprzez adopcję już istniejącego człowieka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KijwMrowisku: moim zdaniem w każdym. To tylko moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać. Tak samo nie zgadzam się z powyższymi osobami. Taki #!$%@? jestem trochę
  • Odpowiedz
@kochaj_kitku: Dla faceta to wyjebka czy bedzie miał dziecko w wieku 20 czy 50 lat. Dla kobiety jest jednak pewna granica jeżeli chcesz żeby kontynuacja Ciebie była zdrowa. Dlatego przy zastanawianiu się wiek trzeba brać pod uwagę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@antkowa: dla mnie głupie. Pomyślała dlaczego ty jesteś na świecie? Gdyby twoi rodzice myśleli jak ty to byś nie zadawała takich pytań na wypoku.
  • Odpowiedz
i niszczą ci marzenia


@antkowa: Jak sie udaje, ze sie ma hajs, nawet przed samym soba, to tak. Wszystko kosztuje, dzieci tez. Jak sie wezmiesz za pozno za 'marzenia' - innymi slowy za zarabianie sensownej kasy wczesniej niz pozniej, to potem duzo rzeczy ze soba moze kolidowac.

Z mopich obserwacji wynika, ze to nie dzieci niszcza marzenia, tylko #!$%@? typu 'mam jeszcze czas'.

Gowno prawda.

Czasu mamy deficyt od urodzenia.
  • Odpowiedz