Wpis z mikrobloga

Dziś w cyklu "Zapomniane lub mniej znane filmy ze Złotej Ery VHS" będzie dość popularna w wypożyczalniach produkcja SF o... kickboxingu kosmitów...

" ARENA " .

**Rok 4038.

W całym znanym wszechświecie panuje jedna władza, wszyscy mówią jednym językiem i pasjonują się jednym sportem - walkami MMA na ARENIE. Na specjalnym ringu znajdującym się wewnątrz wielkiej stacji kosmicznej zawieszonej w przestrzeni na obrzeżach naszej galaktyki stają do walki ze sobą ludzie, maszyny i żywe istoty z wielu różnych planet. _(*przyp. - to jakby wczesny etap "Miasta 1000 Planet")._

Steve Armstrong przybył na stacje , by kibicować pojedynkom, lecz stracił wszystkie pieniądze, kiedy okradziono jego pokój w hotelu. Jedyną szansą, by zdobyć fundusze na bilet powrotny na Ziemię jest walka na Arenie.

Na Arenie gdzie przedstawiciel słabego ludzkiego gatunku nie wygrał walki od 1000 lat.

Steve rozpoczyna więc swą ciężka drogę do zwycięstwa i zdobycia tytułu mistrza wszechświata, albo do... śmierci na ringu.


Zwiastun.

Cały film z lektorem on-line** (CDA).

Strona Filmweb.

Wszystkie moje poprzednie (a także kolejne) "przypominajki" filmów znajdzie pod tagiem ⇨ #zlotaeravhs.

#filmnawieczor #sciencefiction #sztukiwalki #kosmici #gimbynieznajo

Montago - Dziś w cyklu "Zapomniane lub mniej znane filmy ze Złotej Ery VHS" będzie do...

źródło: comment_CNl65LNagp1j0frVSQdwkTRgho6H6G4B.jpg

Pobierz
  • 11
@contrast:

:) Wspomnienia wspomnieniami, ale czasem właśnie warto coś powtórzyć...
Choć nie zawsze, bo jednak to co zapamiętaliśmy jako dobre, a nawet świetne, teraz może już takie nie być ;)
@contrast:

Tego o potworze nie znam, a "Labitynt" mam w planach opisać, ale jest jeszcze tyle innych, że nie wiem kiedy...
Ale będzie, bo planuję do 500 opisanych tytułów dobić :P
A jeśli nadal będzie zainteresowanie, to może i więcej ;)