Wpis z mikrobloga

Moje samopoczucie wynosi -100%, tak źle dawno nie było... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Prawie 28lvl, brak swojego różowego, w tym wieku powinienem mieć dwójkę dzieci i trzecie w drodze, a tak nie mam nic i żadnych perspektyw w przyszłość, jakaś gównopraca za 5k, brak nieruchomości na własność, nic w życiu nie osiągnąłem, nigdzie nie byłem, nic nie widziałem, nigdy nie żyłem


#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #psychologia #oswiadczenie #depresja #ciezkierozkminy #rozwojosobistyzprzegrywami
smutny_login - Moje samopoczucie wynosi -100%, tak źle dawno nie było... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
...

źródło: comment_3DcjEBQ4mbWNOYpX1xNgC3azbzj0ImQt.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
Prawie 28lvl, brak swojego różowego, w tym wieku powinienem mieć dwójkę dzieci i trzecie w drodze


@smutny_login: ???????? Jakie dzieci w wieku 28 lat? Ja nawet nie wyobrażam sobie ślubu przed 30 a Ty tu o dzieciach, wyluzuj jeszcze masz czas
  • Odpowiedz
@smutny_login: psycholog nie będzie cię oceniał. Jeśli nie pomoże to przynajmniej nie pogorszy twojego samopoczucia. Warto się wybrać, obcy człowiek spojrzy na twoje problemy z innej perspektywy i może pomoże ci znaleźć rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@smutny_login: gówno powinieneś, a już na pewno nie robi się dzieci bo się powinno. Moja sąsiadka zrobiła sobie dwójkę bo się powinno (a najprawdopodobniej to po prostu jest #!$%@? głupia i nie wie co to antykoncepcja) i słyszę tylko jak do nich przeklina bo nie ma na nie siły i nie reaguje jak płaczą.
PS Idź do specjalisty. Wbrew opinii wykopu problemów psychicznych nie da się wyleczyć samą siłownią i bieganiem.
  • Odpowiedz
@smutny_login: Pod koniec mojej psychoterapii doszedłem do tego samego wniosku, ale problem nie leży po ich stronie. To ludzie z problemami tacy jak my NIE POTRAFIĄ komunikować się z innymi i nie można w żadnym wypadku oczekiwać od psychologa że zgadnie o co pacjentowi tak naprawdę chodzi.

@Vilyen: Ten mem jest zupełnie bez sensu. Depresja TO brak właśnie brak wizji na poprawę (pierwsza część). Dodatkowy kiedy człowiek poczyta że psychiatria
  • Odpowiedz